۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 42153
  • ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۷
  • 9 بازدید
  • ارسال توسط :
ضدعفونی ۷ نوبتی بهشت زهرا به طور روزانه/ تلفات کرونایی نداشتیم
ضدعفونی ۷ نوبتی بهشت زهرا به طور روزانه/ تلفات کرونایی نداشتیم

ضدعفونی ۷ نوبتی بهشت زهرا به طور روزانه/ تلفات کرونایی نداشتیم

ری – آبرومند: مدیرعامل سازمان بهشت زهرا با اشاره به اینکه بهشت زهرا روزانه ۷ مرتبه ضدعفونی می شود گفت: تاکنون ۶ بار غربالگری کرونایی صورت گرفته اما خوشبختانه هیچ تلفاتی در پرسنل نداشته ایم. به گزارش خبرنگار ما – سعید خال پیش از ظهر سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره […]

ری – آبرومند: مدیرعامل سازمان بهشت زهرا با اشاره به اینکه بهشت زهرا روزانه ۷ مرتبه ضدعفونی می شود گفت: تاکنون ۶ بار غربالگری کرونایی صورت گرفته اما خوشبختانه هیچ تلفاتی در پرسنل نداشته ایم.

به گزارش خبرنگار ما – سعید خال پیش از ظهر سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه همزمان با شیوع کرونا از اسفند ماه سال گذشته تا کنون در بهشت زهرا کنار مردم عزیز و داغدار بوده‌ایم اظهار داشت: بحران کرونا در تاریخ ۵۰ ساله بهشت زهرا بی سابقه و غیر قابل تصور بود.

 

وی با بیان اینکه انتهای بحران کرونا مشخص نیست گفت: شرایط بسیار سختی به همه مردم و پرسنل بهشت زهرا تحمیل شده اما همه همکاران در این مجموعه با عشق و علاقه و تلاش مضاعف به کار و ارائه خدمات ادامه داده و ادامه می‌دهند.

 

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا با اشاره به اینکه برای حفظ جان و سلامت پرسنل بهشت زهرا تا کنون از اعضا ۶ بار غربالگری کرده‌ایم بیان داشت: خوشبختانه تا کنون تلفاتی نداشتیم و در صورت مثبت شدن تست‌ها تا زمان بهبودی قرنطینه انجام شده است.

 

خال افزود: برای حفظ جان پرسنل و مردم مراجعه کننده ۷ بار در روز بهشت زهرا ضد عفونی می‌شود و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نبوده‌ایم.

 

وی اظهار داشت: همه جهان در زمینه مدیریت اجساد و تدفین کم آورده و با مشکل مواجه شده‌اند کشورهایی مثل ایتالیا و آلمان و اوکراین مشکل داشتند اما دیدیم که در بهشت زهرا مردم تکریم شدند و سعی کردیم در کنار مردم داغدار و متالم باشیم و در خصوص سایر ادیان الهی نیز کمک‌هایی صورت گرفته و خروجی آن افتخاری برای نظام اسلامی است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*