۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » قرچك
  • شناسه : 53419
  • ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۹
  • 32 بازدید
  • ارسال توسط :
ضرورت افزایش فضای مطالعاتی در قرچک
ضرورت افزایش فضای مطالعاتی در قرچک

ضرورت افزایش فضای مطالعاتی در قرچک

قرچک- آبرومند: فرماندار قرچک با اشاره به اینکه یکی از شاخصه‌های فرهنگی هر شهر، میزان سرانه مطالعه است گفت: ضرورت دارد که فضاهای مطالعاتی در قرچک افزایش پیدا کند.   به گزارش خبرنگار ما – بهمن خطیبی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت و سرانه مطالعه در قرچک اظهار داشت: اجرای برنامه‌های […]

قرچک- آبرومند: فرماندار قرچک با اشاره به اینکه یکی از شاخصه‌های فرهنگی هر شهر، میزان سرانه مطالعه است گفت: ضرورت دارد که فضاهای مطالعاتی در قرچک افزایش پیدا کند.

 

به گزارش خبرنگار ما – بهمن خطیبی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت و سرانه مطالعه در قرچک اظهار داشت: اجرای برنامه‌های کتابخوانی ایده بسیار خوبی برای ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه محسوب می‌شود.

 

فرماندار قرچک اظهار داشت: با توجه به اینکه یکی از شاخصه‌های فرهنگی هر شهرستان، برخورداری از کتابخانه‌های عمومی و میزان سرانه مطالعه بوده، افزایش فضاهای مطالعاتی و تقویت بنیه فضاهای موجود در دستور کار قرار گرفته است.

 

خطیبی افزود: اجرای برنامه‌های مختلف در شرایط کرونایی و با هدف حذف فاصله میان مردم و کتابخوانی، از جمله اقدامات مهم نهاد کتابخانه‌ها بود و نکته قابل توجه این است که روستاییان قرچک استقبال ویژه‌ای از این برنامه‌ها داشته‌اند.

 

وی عنوان داشت: آمارها نشان می‌دهد مردم روستاها به ویژه روستای داودآباد هم علاقه‌مند به موضوعات فرهنگی از جمله مطالعه کتاب بوده و هم در این امر مستعد هستند که ادارات فرهنگی باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.

 

خطیبی گفت: برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه باید زیرساخت‌های لازم نیز فراهم شود، بخصوص برای راه‌اندازی کتابخانه‌های سیار که امری ضروری در شهرستان پر جمعیت قرچک محسوب می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*