۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 39522
  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۷
  • 7 بازدید
  • ارسال توسط :
ضرورت توجه به مسئولیت‌های اجتماعی در روابط‌عمومی‌ها
ضرورت توجه به مسئولیت‌های اجتماعی در روابط‌عمومی‌ها

ضرورت توجه به مسئولیت‌های اجتماعی در روابط‌عمومی‌ها

پیشوا – آبرومند: فرماندار شهرستان پیشوا پذیرش مسئولیت اجتماعی را بخش مهمی از قعالیت های روابط عمومی دانست و گفت: روابط عمومی باید با درک صحیح از نیازهای جامعه، پاسخگویی، اعتماد سازی، ایجاد ارتباط دوسویه و اطلاع رسانی با استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی را در دستور کار خود قرار دهد. به گزارش خبرنگار ما […]

پیشوا – آبرومند: فرماندار شهرستان پیشوا پذیرش مسئولیت اجتماعی را بخش مهمی از قعالیت های روابط عمومی دانست و گفت: روابط عمومی باید با درک صحیح از نیازهای جامعه، پاسخگویی، اعتماد سازی، ایجاد ارتباط دوسویه و اطلاع رسانی با استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی را در دستور کار خود قرار دهد.

به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی بیان داشت: روابط عمومی ها و اصحاب رسانه، به عنوان دو کانون مهم نظام ارتباطی و اطلاع رسانی نقش تعیین کننده ای در افزایش آگاهی های عمومی جامعه و تنویر افکار عمومی بر عهده دارند‌.

 

وی گفت: روابط عمومی‌ها باید با پذیرش مسئولیت‌های اجتماعی به‌عنوان بخش مهمی از وظایف خود جهت دستیابی به اهداف مدنظر، ضمن درک صحیح از نیازهای جامعه، پاسخگویی، اعتماد سازی، ایجاد ارتباط دوسویه و اطلاع رسانی با استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی را در دستور کار خود قرار دهند.

 

فرماندار شهرستان پیشوا افزود: روابط عمومی‌ها و دست‌اندرکاران عرصه ارتباطات در تمامی پیچ و خم‌ها به‌عنوان بازوی توانمند در پیشبرد اهداف و برنامه‌ها حضور دارند و باید جایگاه مشورتی آنان در دستگاه‌ها تقویت شود.

 

عباسی تصریح کرد: انتظار داریم روابط‌عمومی‌ها در مقوله مستندسازی و تحلیل محتوا قوی‌تر از گذشته ورود کنند تا دستاوردهای دولت و نظام،  به‌طور صحیح و شایسته ای منعکس شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*