۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 34534
  • ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۹
  • 24 بازدید
  • ارسال توسط :
ضرورت توجه و نظارت بر تخلیه نخاله ها در حاشیه رود جاجرود
ضرورت توجه و نظارت بر تخلیه نخاله ها در حاشیه رود جاجرود

ضرورت توجه و نظارت بر تخلیه نخاله ها در حاشیه رود جاجرود

پردیس- آبرومند: معاون عمرانی فرماندار پردیس بر ضرورت توجه و نظارت بر تخلیه نخاله ها در حاشیه رود جاجرود تاکید کرد. به گزارش خبرنگار ما – نوید عباسی طی جلسه ای با تاکید بر توجه و نظارت اداره محیط زیست و مسئولان بخش جاجرود بر تخلیه نخاله ها در حاشیه این رودخانه اظهار داشت: دستگاه […]

پردیس- آبرومند: معاون عمرانی فرماندار پردیس بر ضرورت توجه و نظارت بر تخلیه نخاله ها در حاشیه رود جاجرود تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ما – نوید عباسی طی جلسه ای با تاکید بر توجه و نظارت اداره محیط زیست و مسئولان بخش جاجرود بر تخلیه نخاله ها در حاشیه این رودخانه اظهار داشت: دستگاه های متولی صدور پروانه هستند برنامه ای برای نظارت بر تخلیه نخاله توسط پیمانکاران داشته باشند.

 

عباسی افزود: در حال حاضر تنها روستای خسروآباد است که ساماندهی بر وضعیت تخلیه نخاله ها در روستا داشته است و تخلیه نخاله در حوزه روستای سعیدآباد جاجرود از دیگر روستا بیشتر است مسولان دهیاری پیگیریهای لازم را داشته باشند.

 

وی بیان داشت: دهیاریها، شهرداریها، شرکت عمران نخاله های ساختمانی و مخروط هایی که بر اثر گود برداری برداشته می شود باید ساماندهی شود و هر دستگاهی با توجه به شرح وظایف خود باید در خصوص پاکسازی نخاله های حوزه خود اقدام کند.

 

معاون عمرانی فرماندار شهرستان پردیس گفت: با توجه به اینکه در آستانه بارش ها هستیم برای جلوگیری از ایجاد بحران مسولین با اولویت بستر رودخانه ها باید در خصوص پاکسازی نخاله ها سریعتر اقدام نمایند و دستگاه های متولی صدور پروانه باید کنترل و ضمانت لازم را برای تخلیه نخاله ها و پاکسازی آن اقدام نمایند.

 

عباسی بیان کرد : جایی که بحث سلامت و امنیت مردم مطرح باشد با کسی شوخی نداریم و دهیاری ها، شوراها و تمام مسئولان مربوطه اقدام جدی در برخورد تخلیه نخاله ها، پسماند در شهرستان داشته باشند و در این راستا همه دستگاه های متولی ملزم به اجرای قانون و تعامل با یکدیگر برای انجام وظایف خود هستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*