۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 31534
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۴
  • 4 بازدید
  • ارسال توسط :
ضرورت مجاهدت فرهنگی در مقطع کنونی انقلاب انکارناپذیر است
ضرورت مجاهدت فرهنگی در مقطع کنونی انقلاب انکارناپذیر است

ضرورت مجاهدت فرهنگی در مقطع کنونی انقلاب انکارناپذیر است

یاسوج- آبرومند: رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: ضرورت و اهمیت مجاهدت فرهنگی در مقطع حساس کنونی انقلاب اسلامی ایران انکارناپذیر است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا –  حجت الاسلام و المسلمین محمد قمی روز سه شنبه در آئین تکریم و معارفه مدیران کل پیشین و جدید تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در […]

یاسوج- آبرومند: رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: ضرورت و اهمیت مجاهدت فرهنگی در مقطع حساس کنونی انقلاب اسلامی ایران انکارناپذیر است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا –  حجت الاسلام و المسلمین محمد قمی روز سه شنبه در آئین تکریم و معارفه مدیران کل پیشین و جدید تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج مرکز این استان اظهار داشت: لازم است که در حوزه فرهنگی اقدام های کیفی تر، اثرگذارتر و مفیدتری در کشور انجام شود.

 

وی افزود: دستگاههای اجرایی و به ویژه نهادهای فرهنگی کشور از جمله سازمان تبلیغات اسلامی باید اهتمام و جدیت بیشتری در زمینه امور فرهنگی داشته باشند.

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور بیان کرد: مسئولان و کارکنان این نهاد انقلابی خادم دین مبین اسلام و مکتب ائمه اطهار (ع) هستند و باید گام های اساسی تری در عرصه فرهنگی بردارند.

 

حجت الاسلام و المسلمین قمی بر لزوم مردمی و اجتماعی شدن فعالیت های فرهنگی در کشور تأکید و بیان کرد: در صورت تحقق چنین امر مهمی نتایج بهتر و ماندگارتری کسب خواهد شد.

 

وی عنوان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی کشور حمایت لازم را از تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد و مدیرکل جدید آن انجام می دهد.

 

حجت الاسلام و المسلمین قمی به محدودیت منابع مالی در دستگاه های مختلف اجرایی کشور از جمله سازمان تبلیغات اسلامی اشاره کرد و ابراز داشت: نباید این موضوع بهانه ای برای کم کاری در زمینه اعتلای روزافزون حوزه فرهنگی باشد.

 

وی گفت: ظرفیت های فرهنگی کشور چشمگیر است و باید متولیان امر، نهادها و فعالان فرهنگی برای شکوفایی هر چه بیشتر چنین قابلیت هایی بیش از پیش بکوشند.

 

حجت الاسلام و المسلمین قمی اظهار داشت: تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد و مدیرکل جدید آن تعامل بیشتری با نهادهای فرهنگی استان داشته باشند.

 

وی خواستار همکاری و مشارکت جدی تر فعالان فرهنگی و روحانیان کهگیلویه و بویراحمد با تبلیغات اسلامی استان و مدیرکل جدید آن شد.

 

مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: یکی از برنامه ها و اولویت های مهم کاری این اداره کل ایجاد تحول در حوزه فرهنگی استان است.

 

حجت الاسلام سید رضا افتخاری اظهار داشت: مسئولان و کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب که همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری است، گام های اساسی برداشته و اقدام هایی ارزنده انجام خواهند داد.

 

وی افزود: انتظار می رود که همراهی لازم از سوی نهادهای فرهنگی و دستگاه های مختلف اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با اداره کل تبلیغات اسلامی استان در این زمینه انجام شود.

 

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب تکلیف مردم، مسئولان اجرایی و به ویژه نهادهای فرهنگی کشور برای تمدن سازی نوین اسلامی را به طور کامل مشخص فرموده اند.

 

ستار هدایتخواه اظهار داشت: زیرساخت های فرهنگی یک اصل مهم برای تحقق این بیانیه بوده و باید به طور بهینه تری در کشور و کهگیلویه و بویراحمد فراهم شوند.

 

وی افزود: لازم است که فعالیت های فرهنگی جدی تر و فاخرتری در کشور و کهگیلویه و بویراحمد انجام شود.

 

مسئول نهاد نمایندگی آستان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: رسالت و مسئولیت سنگینی در این بیانبه بر عهده نهادهای فرهنگی کشور و استان از جمله تبلیغات اسلامی است.

 

هدایتخواه عنوان کرد: بر اساس این بیانیه باید امور فرهنگی در کشور و کهگیلویه و بویراحمد مردمی، اجتماعی، جهادی و انقلابی شود.

 

وی ابراز داشت: باید آمادگی کافی در نهادها و فعالان فرهنگی کشور و کهگیلویه و بویراحمد در این زمینه وجود داشته باشد.

 

حجت الاسلام سید رضا افتخاری در این آئین به عنوان مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از خدمات حجت الاسلام حمید برازش مدیرکل پیشین تجلیل شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*