۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » سیاسی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 8752
  • ۰۵ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۴
  • 86 بازدید
  • ارسال توسط :

طائب آمریکا از ترس ایران خواب ندارد

ورامین – ابتکار ورامین: رییس شورای قرارگاه راهبردی عمار گفت: رهبری با تیزبینی، آمریکا را مات کرده به طوری که اکنون دشمن بر سر دوراهی مانده است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- صبح جمعه مراسم گرامیداشت شهادت آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفایش با حضور حجت الاسلام مهدی […]

ورامین – ابتکار ورامین: رییس شورای قرارگاه راهبردی عمار گفت: رهبری با تیزبینی، آمریکا را مات کرده به طوری که اکنون دشمن بر سر دوراهی مانده است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- صبح جمعه مراسم گرامیداشت شهادت آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفایش با حضور حجت الاسلام مهدی طائب رییس شورای قرارگاه راهبردی عمار، حجت الاسلام سید محسن محمودی رییس ستاد هفتم تیر شهرستان های استان تهران، سید حسین نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، مسئولان و مدیران اجرایی و مردم متدین ورامین در مسجد امام حسن روغنکشی این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام مهدی طائب در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفایش اظهار داشت: آیت الله بهشتی در سالی به شهادت رسید که به سال ترور مشهور شد و بسیاری از شخصیت ها و مسئولان کشور در این سال به شهادت رسیدند.

ترور شخصیت های نظام بسیار حساب شده طراحی شده بود

رییس شورای قرارگاه راهبردی عمار افزود: در این سال شهیدان بهشتی، رجایی و باهنر به شهادت رسیدند و مقام معظم رهبری نیز ترور شد و باید به این نکته توجه داشت که این ترورها بسیار حساب شده انجام گردید.

وی با اشاره به ترور نافرجام مقام معظم رهبری ادامه داد: شهید حقانی که یکی از شهدای حادثه هفتم تیر بود در مورد رهبری بیان کرد که من فدای خامنه ای هستم و قطعا اگر رهبری در حادثه مسجد ابوذر به شهادت می رسیدند بزرگترین خسارت برای نظام اسلامی بود.

این مسئول در ادامه به تطبیق تاریخ زندگی سیاسی امام علی(ع) با دوران انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: وقتی امام علی(ع) به روی کار آمد، افرادی نظیر مالک اشتر را رو کرد به همین خاطر دشمنان تلاش کردند تا به افراد نزدیک امام ضربه بزنند.

منافقین به فکر ضربه زدن به یاران نزدیک امام بودند

وی متذکر شد: پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، امام راحل نیز شخصیت های بزرگی را رو کردند به همین خاطر منافقین از همان ابتدا به فکر ضربه زدن به یاران وفادار امام و انقلاب برآمدند.

این فعال سیاسی و فرهنگی افزود: دشمن از همان ابتدا با برنامه ریزی قوی، ترور بهترین یاران امام و انقلاب را آغاز کرد تا دور امام را خالی کند.

مردم ایران در فتنه ۸۸ به فرمان امام خود گوش دادند

طائب با اشاره به موقعیت حساس جمهوری اسلامی ایران گفت: در دنیا هیچ کشوری حساس تر از ایران وجود ندارد زیرا حکومت ایران، تنها حکومت شیعه بعد از رسول گرامی اسلام بود و از نظر ایمان و موقعیت استراتژیک نیز در بهترین شرائط و وضعیت قرار دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به حوادث فتنه ۸۸ اشاره کرد و اظهار داشت: در فتنه ۸۸، عوامل فتنه با امام درافتادند و مردم ما که شیعه بوده و به حرف امام خود خوب گوش می دهند، بار دیگر به فرمان امام خود گوش فرا دادند و مانند زمان امام علی، امام و رهبر خود را تنها نگذاشتند.

آمریکا پس از تهدید نظام ایران خواب ندارد

رییس شورای قرارگاه راهبردی عمار در ادامه به مسائل سیاسی روز پرداخت و با اشاره به تهدیدات آمریکا بر علیه ایران گفت: زمانی که آمریکا، جمهوری اسلامی ایران را تهدید می کند، خود بیش از همه می ترسد به همین خاطر زمانی که تهدید نظامی را بر علیه ایران در پیش می گیرد به هیچ عنوان خواب ندارد.

وی با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران تأکید کرد: این مذاکرات دولبه دارد اما رهبری با تیزبینی و هوشیاری خود، آمریکا را مات کرده است به طوری که اکنون دشمن بر سر دوراهی مانده و اگر مذاکرات را ترک کند که مردم دنیا می فهمند که آن ها دروغ گفته اند و اگر در پای میز مذاکره بمانند باید تحریم ها را بردارد.

حجت الاسلام حسین قدوسی نژاد نیز در حاشیه این مراسم و در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مراسم گرامیداشت شهادت آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفایش هر ساله به صورت شهرستانی و با حضور مسئولان و خانواده شهدا و ایثارگران در مسجد امام حسن روغنکشی ورامین برگزار می شود.

رییس ستاد اقامه نماز ورامین و امام جماعت مسجد روغنکشی افزود: خوشبختانه این مراسم هر ساله از شکوه و عظمت خاصی برخوردار بوده و حضور شخصیت ها و سخنرانان برجسته کشوری در سال های اخیر بر غنای مراسم افزوده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*