۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين » ورزشی
  • شناسه : 6227
  • ۰۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۵
  • 310 بازدید
  • ارسال توسط :

طالشی خبر داد اختتامیه لیگ کیک بوکسینگ “جام ندای سلامت” شهرستان ورامین هشتم اسفند برگزار می شود

ورامین – ابتکار ورامین: مسئول برگزاری لیگ کیک بوکسینگ “جام ندای سلامت” به میزبانی شهرستان ورامین از برگزاری مراسم اختتامیه این لیگ در تاریخ هشتم اسفندماه جاری خبر داد. به گزارش خبرنگار ما، بهمن طالشی با اعلام این خبر عنوان کرد: هدف از برگزاری این دوره مسابقات که از ۲۸ آذرماه آغاز شده است، تلاش […]

ورامین – ابتکار ورامین: مسئول برگزاری لیگ کیک بوکسینگ “جام ندای سلامت” به میزبانی شهرستان ورامین از برگزاری مراسم اختتامیه این لیگ در تاریخ هشتم اسفندماه جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما، بهمن طالشی با اعلام این خبر عنوان کرد: هدف از برگزاری این دوره مسابقات که از ۲۸ آذرماه آغاز شده است، تلاش همه جانبه در جهت گسترش و تعمیم ورزش کیک بوکسینگ با حفظ موازین و ارزشهای ناب اسلامی، ایجاد انگیزه برای جوانان به منظور گرایش به ورزش و دوری از انحرافات و تفریحات ناسالم و پیشگیری از گرایش جوانان به سمت استعمال دخانیات، ایجاد رقابت سالم بین ورزشکاران و شناخت استعدادهای مستعد و نخبه و تحکیم مبانی اخلاقی و ترویج روح و منش پهلوانی بوده است.

وی افزود: این دوره لیگ با حضور شش تیم آکادمی شهدا، شهدای گمنام، شهید رفیع نژاد، شهدای بسیج، خانه رزمی ورامین و شهید مهتدی از شهرستانهای ری، قرچک، ورامین و پیشوا به صورت رفت و برگشت انجام می پذیرد.

طالشی گفت: مسابقه با حضور تیم های مذکور در یک گروه و هر تیم متشکل از پنج بازیکن، یک مربی و یک سرپرست می باشد.

وی ادامه داد: تا کنون بازیکنان در پنج وزن ۴۵- نوجوانان، ۵۵- و ۶۰- جوانان و وزن ۷۲- بزرگسالان طی ۹ هفته با یکدیگر به رقابت پرداخته اند که هفته آخر نیز همزمان با مراسم اختتامیه برگزار خواهد شد.

طالشی با بیان اینکه سطح مسابقات به لحاظ کیفی مطلوب بوده است، اضافه کرد: مسابقات در استایل لوکیک برگزار شده است.

گفتنی است در مراسم اختتامیه که روز جمعه در سالن ورزشی فجر ورامین برگزار خواهد شد، به تیم برتر لیگ جایزه نقدی به همراه کاپ قهرمانی و حکم تعلق می گیرد و به تیم های دوم و سوم حکم و به بقیه تیم ها نیز گواهی شرکت در لیگ ارائه می شود.

همچنین یادآور می شود آخرین هفته لیگ ویژه آقایان ساعت ۹ الی ۱۱ صبح مورخ هشتم اسفندماه برگزار می شود و مراسم اختتامیه عمومی از ساعت ۱۱ آغاز خواهد شد.

شایان ذکر است برگزاری این لیگ از سوی هیئت ورزش های رزمی ورامین با حمایت جمعیت پیشگیری و کنترل دخانیات این شهرستان صورت گرفته است.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*