۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » زنجان » عناوین اصلی
  • شناسه : 55626
  • ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰
  • 5 بازدید
  • ارسال توسط :
طرح‌های بازآفرینی با ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار در زنجان اجرا شد
طرح‌های بازآفرینی با ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار در زنجان اجرا شد

طرح‌های بازآفرینی با ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار در زنجان اجرا شد

زنجان – آبرومند: رییس اداره هماهنگی و امور اجرایی راه و شهرسازی استان زنجان گفت: ۴۰۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های بازآفرینی در این استان هزینه شده است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – مهدی جعفری با اشاره به طرح‌های بازآفرینی که در حال حاضر در این استان  اجرا می‌شود، افزود: هم […]

زنجان – آبرومند: رییس اداره هماهنگی و امور اجرایی راه و شهرسازی استان زنجان گفت: ۴۰۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های بازآفرینی در این استان هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – مهدی جعفری با اشاره به طرح‌های بازآفرینی که در حال حاضر در این استان  اجرا می‌شود، افزود: هم اکنون ۲ کتابخانه و سرای محله در قالب طرحهای بازآفرینی در شهر زنجان در دست اجرا است که بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

وی یادآورشد: کتابخانه و سرای محله شهرستان ابهر واقع در حسین آباد شهرستان ابهر نیز در حال تحویل است.

رییس اداره هماهنگی و امور اجرایی راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه در شهر زنجان ۲ سالن ورزشی از محل اعتبارات باز آفرینی تکمیل شده است، اظهار داشت: اگر برای این ۲ سالن ورزشی منابع مالی تامین شود به زودی تکمیل شده و تحویل داده می‌شوند.

جعفری به طرح‌های بازآفرینی اجرا شده در استان زنجان اشاره کرد و گفت: زمین چمن مصنوعی در منطقه نجف آباد شهر زنجان، مرمت سرای پاشا در بازار زنجان، آسفالت معابر در محله اسلام آباد شهر زنجان، سالن ورزشی اسلام آباد، بهسازی معابر و فضای تفریحی و ورزشی در شهرستان قیدار در محله کوی شریعتی از پروژه‌های اجرا شده از سوی این اداره است.

وی بیان داشت: همچنین بهسازی معابر محله شهید مطهری شهر خرمدره، احداث فضای تفریحی و ورزشی “سردار جنگل” در خرمدره نیز به اتمام رسیده است.

رییس اداره هماهنگی و امور اجرایی راه و شهرسازی استان زنجان کل مبلغ هزینه شده برای اجرای این تعداد طرح بازآفرینی در استان زنجان را بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد و ابراز داشت: تامین قیر برای معابر بافتهای فرسوده و سکونتگاه‌های غیررسمی در شهرهای زنجان، ابهر، خرمدره و قیدار نیز انجام شده است.

جعفری به توزیع رایگان قیر برای شهردارهای استان زنجان اشاره کرد و گفت: از سال ۹۶ تاکنون هم بیش از سه هزار تن قیر رایگان در شهرداری‌های استان توزیع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*