۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1649
  • ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۳
  • 144 بازدید
  • ارسال توسط :

طرح افزودن “روز گرامیداشت ری” در تقویم رسمی کشور در شورای فرهنگ عمومی شهرستان ری

شهرری – رامین نیوز: نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی در سال جدید با حضور امام جمعه، فرماندار و سایر اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان ری در فرمانداری این شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز – حجت الاسلام و المسلمین شاهچراغی رییس شورای فرهنگ عمومی و امام جمعه شهرستان ری با اشاره به تدبیر […]

شهرری – رامین نیوز: نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی در سال جدید با حضور امام جمعه، فرماندار و سایر اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان ری در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز – حجت الاسلام و المسلمین شاهچراغی رییس شورای فرهنگ عمومی و امام جمعه شهرستان ری با اشاره به تدبیر رهبر معظم انقلاب در نامگذاری سال جدید اظهار داشت: با توجه به هوشمندی رهبر معظم انقلاب، مسولیت شوراهای فرهنگی در کشور بیش از گذشته سنگین تر شده است.

وی افزود: مدیران و فرهیختگان جامعه اسلامی برای حرکت در مسیر تعیین شده رهبر معظم انقلاب در سال جدید بایستی با تغییر نگرش در سبک زندگی و رفتار اجتماعی خود، الگوی شایسته ای برای جوانان و مردم باشند.

وی با اشاره به لزوم تکریم خانواده شهدا یادآور شد: همسران و مادران شهدا بزرگترین سرمایه برای نظام اسلامی و کشور هستند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری نیز با تاکید بر اینکه فرهنگ زیر بنای توسعه و پیشرفت سایر حوزه ها است، گفت: تثبیت اقتصاد و سیاست نیازمند توجه به حوزه فرهنگ است و مقوله فرهنگ با تمامی پیوندی نا گسستنی دارد.

هدایت الله جمالی پور افزود: اصلاح رفتار مدیریان در ادارات و دستگاههای اجرایی زمینه تغییر رفتار اجتماعی افراد جامعه خواهد شد.

وی تصریح کرد: مسئولان بایستی حرف و عمل را با هم همراه سازند تا مردم به عینه حرف و عمل یک مدیر را مشاهد کنند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ری نیز با تاکید بر ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در شهرستان گفت: امیدواریم در سال جدید بتوانیم “روز گرامیداشت ری” را بطور رسمی در تقویم کشور ثبت کنیم.

مهدی ابوالحسنی افزود: بایستی تمام سعی و تلاش خود را برای توجه افکار عمومی به شهرستان ری را بیش گذشته جلب کنیم، زیرا بازگشت ری به جایگاه اصلی خود، خواسته همه شهروندان اهل ری است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*