۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 4298
  • ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۶
  • 47 بازدید
  • ارسال توسط :

طرح تعالی خانواده باعث ترویج سبک فرهنگ خانواده اسلامی می شود

پیشوا-ابتکارآنلاین:امیرحسین طاهری  در جلسه هماهنگی کارگروه تخصصی طرح تعالی خانواده که در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا برگزار شد اظهار داشت : طرح تحکیم خانواده همواره مورد توجه و تأکید مقام معظم رهبری بوده و مسوولین می باید با برنامه ریزی مناسب در جهت تعالی خانواده گام های اساسی بردارند . وی […]

پیشوا-ابتکارآنلاین:امیرحسین طاهری  در جلسه هماهنگی کارگروه تخصصی طرح تعالی خانواده که در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا برگزار شد اظهار داشت : طرح تحکیم خانواده همواره مورد توجه و تأکید مقام معظم رهبری بوده و مسوولین می باید با برنامه ریزی مناسب در جهت تعالی خانواده گام های اساسی بردارند .

وی افزود : خوشبختانه کانون های فرهنگی هنری مساجد در اجرای طرح تعالی خانواده که از اسفند ماه سال گذشته به صورت آزمایشی در پیشوا آغاز گردیده نقش عمده ای را ایفا کرده اند و توانسته اند تا نقش فرهنگی و اطلاع رسانی خود را به درستی ایفا کنند .

وی بیان داشت : ارائه آمار دختران در سن ازدواج توسط اداره آموزش و پرورش جهت برگزاری دوره آموزشی ،معرفی مشاوران اهل فن در خصوص تحکیم بنیان خانواده و مشاوره جوانان قبل از ازدواج توسط دانشگاه ها، حوزه علمیه، و آموزش و پرورش ، و هماهنگی با دفاتر رسمی ازدواج جهت معرفی زوج های جوان به پایگاههای تعالی خانواده قبل ازازدواج به منظور شرکت در کلاسهای آموزشی از جمله اقداماتی است که در راستای اجرای طرح تعالی خانواده در پیشوا انجام می شود.

وی از استقرار پایگاههای تعالی خانواده در دانشگاه ها و مشاوره رایگان به دانشجویان ومعرفی زوج هایی در شرف طلاق به دبیرخانه تعالی خانواده جهت شرکت در یک دوره مشاوره به عنوان دیگر برنامه های اجرایی طرح تعالی خانواده یاد کرد.

طاهری گفت : هم اکنون طرح تعالی خانواده در دو کانون فرهنگی هنری مساجد شهدای جلیل آباد وامیر المومنین (ع) عسگر آباد از توابع شهرستان پیشوا در حال اجرا است که بااستقبال بسیار مناسب جوانان همراه بوده است .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*