۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 52191
  • ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۴
  • 94 بازدید
  • ارسال توسط :
طرح صیانت از فضای مجازی بحث انسداد را دنبال نمی‌کند
طرح صیانت از فضای مجازی بحث انسداد را دنبال نمی‌کند

طرح صیانت از فضای مجازی بحث انسداد را دنبال نمی‌کند

تربت حیدریه- آبرومند: نماینده شهرستان‌های خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در طرح صیانت از فضای مجازی، بحث انسداد را دنبال نمی‌کند، چون بستن فضای مجازی نه به نفع نظام و نه به نفع مردم است زیرا اکنون بسیاری از افراد کسب و کارشان از طریق فضای مجازی است. به گزارش خبرنگار […]

تربت حیدریه- آبرومند: نماینده شهرستان‌های خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در طرح صیانت از فضای مجازی، بحث انسداد را دنبال نمی‌کند، چون بستن فضای مجازی نه به نفع نظام و نه به نفع مردم است زیرا اکنون بسیاری از افراد کسب و کارشان از طریق فضای مجازی است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت‌الاسلام علی‌اکبر احمدپور فدکی با تاکید بر اینکه نباید به کسب و کار مردم آسیب وارد شود افزود: بر اساس طرح مزبور نه مسدودسازی و نه محدودسازی کسب و کار رخ نخواهد داد، چون قرار است طرح صیانت از فضای مجازی با کارشناسی و معقولانه انجام شود.

 

وی اظهار داشت: فضای مجازی نیاز به ارزیابی و بررسی منطقی دارد و این خواسته نخبگان جامعه است و در هیچ کشوری فضای مجازی رها شده نیست بلکه به شکل منطقی بر آن نظارت می شود، اما این نظارت باید به شکلی باشد که ملاحظات و ابعاد مختلف را دربرگیرد.

 

این نماینده مجلس بیان کرد: زمینه اطلاع رسانی برای افکار عمومی در همه حوزه ها باید در فضای مجازی فراهم شود و دسترسی مردم به اطلاعات باید سهل و آسان باشد.

 

احمدپور فدکی گفت: از طرفی باید مراقب تخریب هایی که ممکن است از طرف استکبار جهانی و دشمنان از طریق فضای مجازی متوجه کشور شود، باشیم و به این منظور نیازمند کار کارشناسی با رعایت همه جوانب هستیم تا راهی معقول، که برای افکار عمومی هم قابل قبول باشد، پیدا شود.

 

به گزارش ایرنا طی روزهای گذشته انتشار برخی اخبار درباره بررسی طرحی با عنوان صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی خبرساز شده و واکنش های بسیاری را حتی در بین مسوولان بخش های مختلف کشور در پی داشته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*