۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 7130
  • ۲۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۴
  • 60 بازدید
  • ارسال توسط :

طرح پلاک کوبی و نصب تابلو معابر در شهر فرون آباد آغاز شد

پاکدشت – ابتکار ورامین: شهردار فرون آباد از آغاز طرح پلاک کوبی منازل و نصب تابلو اسامی کوچه ها و معابر اصلی در شهر فرون آباد خبر داد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها – ایرج گودرزی راد در گفت‌وگو با پاکدشتی ها اظهار داشت: با هدف شناسایی ساختمان‌ها […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: شهردار فرون آباد از آغاز طرح پلاک کوبی منازل و نصب تابلو اسامی کوچه ها و معابر اصلی در شهر فرون آباد خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها – ایرج گودرزی راد در گفت‌وگو با پاکدشتی ها اظهار داشت: با هدف شناسایی ساختمان‌ها و مشخص شدن نشانی ها بر اساس کدپستی ۱۰ رقمی، طرح نصب ۱۰ هزار پلاک در فرون آباد آغاز شد.

وی عنوان کرد: هدف از اجرای کد گذاری و پلاک کوبی در شهر فرون آباد، امکان دسترسی سریع و راحت به اطلاعات مربوط به مسکن ها، ادارات خدمت رسان نظیر آب، برق، تلفن، گاز، پست و اورژانس است.

شهردار فرون آباد تصریح کرد: ارائه امکانات و خدمات بهتر به شهروندان در تمامی حوزه های شهرداری اعم از عمرانی، خدمات، ترافیک، اجتماعی و فرهنگی در دستور کار قرار گرفته و راهکارهای لازم جهت رفع مشکل آنان ارائه شده است.

این مقام مسوول با تاکید بر الزام ارائه کدپستی و شماره ملی برای انجام امورات اداری الزامی افزود: پلاک کوبی منازل و واحدهای صنفی منحصر بوده و انجام امورات اداری نیز از طریق آن قابل انجام است.

گودرزی راد خاطرنشان کرد: ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار برای پلاک کوبی و ۳۰۰ میلیون ریال نیز برای نصب تابلو اسامی کوچه ها و معابر اصلی در نظر گرفته شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*