۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 5175
  • ۱۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۳
  • 184 بازدید
  • ارسال توسط :

طی احکامی جداگانه شهردار پردیس رئیس هیئت ورزش های همگانی و معاون شهردار رئیس هیئت کشتی شهرستان پردیس شدند

پردیس – ابتکارآنلاین: راستای توسعه امر مهم ورزش و طی احکامی جداگانه، محمد لاله شهردار و کورش گلریز معاون شهردار پردیس به ترتیب بعنوان رئیس هیئت ورزش همگانی و رئیس هیئت کشتی شهرستان پردیس معرفی شدند. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در متن این احکام آمده است: “ان فضله کان علیک کبیرا” جناب آقای محمد […]

پردیس – ابتکارآنلاین: راستای توسعه امر مهم ورزش و طی احکامی جداگانه، محمد لاله شهردار و کورش گلریز معاون شهردار پردیس به ترتیب بعنوان رئیس هیئت ورزش همگانی و رئیس هیئت کشتی شهرستان پردیس معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در متن این احکام آمده است:

“ان فضله کان علیک کبیرا”

جناب آقای محمد لاله

شهردار محترم پردیس

سلام علیکم

با عرض تشکر از پذیرش مسئولیت و نظر به دانش، تجریه و سوابق ارزنده کاری حضرتعالی و به موجب این ابلاغ بعنوان سرپرست هیئت ورزش های همگانی شهرستان پردیس منصوب می گردید. قطعا تعهد، دانش و تجربیات ارزنده جنابعالی در شناخت همه جانبه موضوعات حیطه فعالیت، ما را در توسعه ورزش های همگانی شهرستان یاری خواهد کرد. توفیق روزافزون شما را از خداوند منان مسئلت می نمایم.

image0083

محمد سیفی

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس

ورزش راهی برای رسیدن به سلامتی و شادابی

محمد لاله شهردار پردیس در این خصوص اظهار داشت: ورزش از جمله راه های حرکت مردم هر جامعه به سوی زندگی شاداب تر و سالم تر است.

وی ادامه داد: در این بین، ورزش های همگانی به دلیل استقبال خیل کثیری از اقشار گوناگون جامعه در سنین مختلف می تواند بیش از سایر حوزه های تربیت بدنی یاریگر توسعه امر سلامت باشد.

این مقام مسئول اضافه کرد: باید طی برنامه هایی هدفمند و مدون برای توسعه ورزش بویژه ورزش های همگانی در شهر پردیس تلاشی وافر داشت.

image0082

پروژه های ورزشی شهر پردیس

محمد لاله شهردار پردیس با اشاره به طرح های عمرانی ورزشی اجرا شده و یا در حال اجرای از سوی شهرداری پردیس خاطرنشان کرد: شهرداری پردیس در راستای توسعه امر ورزش در سال ۸۸ سالن ورزشی شهدای گمنام واقع در فاز دو را احداث و به بهره برداری رساند.

وی ادامه داد: پس از چندی به دلیل افزایش جمعیت شهر و نیاز شهروندان به فضای ورزشی بیشتر، این سالن توسعه یافت و در حال حاضر نزدیک به سه هزار نفر از این مرکز فرهنگی ورزشی بهره می برند.

این مقام مسئول اضافه کرد: البته در سالن ورزشی شهرداری پردیس علاوه بر فعالیت های ورزشی، برنامه های فرهنگی نظیر برپایی همایش ها و جشن های مذهبی و ملی نیز اجرا می شود.

heiat varzeshi (2)

احداث خانه کشتی و گود زورخانه در پردیس

محمد لاله شهردار پردیس در ادامه از احداث نخستین خانه کشتی و گود زورخانه شهرستان پردیس در این شهر خبر داد و گفت: خانه کشتی همراه با تجهیزات انجام ورزش باستانی از جمله طرح های ورزشی در دست اجرای شهرداری پردیس شمرده می شود.

وی ادامه داد: این پروژه در زمینی به مساحت ۵۰۰ مترمربع و اختصاص اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال در فاز سه شهر پردیس طی هفته دولت مراحل احداث خود را آغاز کرد و در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصد در حال اجرای امور عملیاتی است.

این مقام مسئول اضافه کرد: علاوه بر دو پروژه یاد شده، تا کنون تعداد کثیری ست ورزشی همراه با لوازم بازی کودکان در بوستان های سطح شهری تعبیه و نصب شده تا شهروندان بتوانند از این مهم بهره مند شوند.

بر پایه این گزارش، احکام یاد شده توسط آقای سیفی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس به محمد لاله بعنوان رئیس هیئت ورزش های همگانی و همچنین کورش گلریز بعنوان رئیس هیئت کشتی شهرستان تقدیم شد.

(منبع خبر: شهرداری پردیس)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*