۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 7404
  • ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۱
  • 220 بازدید
  • ارسال توسط :

طی نامه ای از سوی مهماننوازبه استانداری تهران مشکل احداث پل امام رضا ع را برطرف کنید/مهماننواز مسئول پیگیری امور متروی ورامین شد

ورامین – ابتکار ورامین: رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی ورامین طی نامه ای به معاون عمرانی استانداری تهران خواستار رسیدگی به مشکلات موجود مترو(قطار شهری) و پروژه ناتمام پل امام رضا ع در محدوده میدان رازی شهر شد. به گزارش خبرنگار ما – رضا مهماننوازعضو شورای اسلامی شهر ورامین در این نامه خطاب به “مهندس […]

ورامین – ابتکار ورامین: رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی ورامین طی نامه ای به معاون عمرانی استانداری تهران خواستار رسیدگی به مشکلات موجود مترو(قطار شهری) و پروژه ناتمام پل امام رضا ع در محدوده میدان رازی شهر شد.

به گزارش خبرنگار ما – رضا مهماننوازعضو شورای اسلامی شهر ورامین در این نامه خطاب به “مهندس کریمی”معاون فنی و عمرانی استانداری تهران نوشته ضمن تقدیر و تشکر از زحمات استانداری تهران آمده است:نظر به اینکه متولیان احداث پل مترو یا قطار شهری در حوزه شهر ورامین بدون توجه به مشکلات فنی و ایرادات مطرح شده توسط شهرداری و شورای شهر به بهانه های مختلف از حضور و رفع موانع خودداری می کنند مستدعی است ترتیبی اتخاذ گردد تا شرکت سازنده موجبات پاسخ به شبهات و برطرف نمودن ایرادات مطرح شده را در اسرع وقت به شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین مبذول دارد.

عضو شورای اسلامی استان تهران در ادامه خواستار برطرف شدن دغدغه های مردم شهیدپرور ورامین شده است.

در جلسه امروز صبح شورای اسلامی شهر ورامین “رضا مهماننواز”به عنوان نماینده شورا در خصوص پیگیری امور مترو در شهر ورامین و پل در دست احداث امام رضا “ع” در محدوده میدان رازی تعیین شد.

بر اساس این گزارش فرماندار شهرستان ورامین نیز امروز (یکشنبه)توسط شورای اسلامی شهر ورامین برای رفع ایرادات و مشکلات پل نیمه تمام امام رضا “ع” به شورا دعوت شده بود که حضور نیافته و معاون وی در این جلسه حاضر شد.

اجرای این پروژه که در ابتدا قرار بود توسط شرکت راه آهن به عنوان قطار شهری صورت گیرد، در پایان دولت دهم با پیگیری های صورت گرفته از سوی مسوولین شهرستان با تغییر ماهیت اجرایی، به شرکت مترو تحویل داده شد و مقرر شد تا با جابجایی صورت گرفته در ردیف بودجه و با استفاده از حریم راه آهن سراسری تهران – مشهد ، این پروژه با عنوانی جدید توسط شرکت مترو اجرا شود.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*