۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 48718
  • ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۴
  • 3 بازدید
  • ارسال توسط :
ظرفیت آی‌سی‌یو در دو بیمارستان پاکدشت تکمیل شد
ظرفیت آی‌سی‌یو در دو بیمارستان پاکدشت تکمیل شد

ظرفیت آی‌سی‌یو در دو بیمارستان پاکدشت تکمیل شد

پاکدشت – آبرومند: مجموع ۲۶ تخت آی سی یو در دو بیمارستان زعیم و شهدای پاکدشت دراشغال بیماران بدحال کرونایی است. به گزارش خبرنگار ما – مدیر بیمارستان شهدای پاکدشت گفت: در حال حاضر مراجعه به اورژانس این بیمارستان زیاد شده و در صورت افزایش بیمار نیازمند به بستری، ناچار خواهیم شد بخش‌های عادی را […]

پاکدشت – آبرومند: مجموع ۲۶ تخت آی سی یو در دو بیمارستان زعیم و شهدای پاکدشت دراشغال بیماران بدحال کرونایی است.

به گزارش خبرنگار ما – مدیر بیمارستان شهدای پاکدشت گفت: در حال حاضر مراجعه به اورژانس این بیمارستان زیاد شده و در صورت افزایش بیمار نیازمند به بستری، ناچار خواهیم شد بخش‌های عادی را تعطیل کنیم.

هادی کریمی افزود: تمام ۱۷ تخت آی سی یو در این بیمارستان شهدای پاکدشت بیمار کرونایی بستری کردیم و ظرفیت بستری بیمار بدحال در این مرکز درمانی تکمیل شده است.

وی در پایان گفت: در حال حاضر یک بخش جدید به بخش بستری بیماران کرونایی اضافه کردیم و در مجموع ۶۱ بیمار کرونایی در بخش‌های مختلف این بیمارستان بستری هستند.

رئیس بیمارستان زعیم شریف آباد هم در مصاحبه تلفنی با خبرنگار ما گفت: ۸۰ درصد از مجموع ظرفیت تخت‌های این بیمارستان به بستری بیماران کرونایی اختصاص دارد.

دکتر عسکری افزود: ظرفیت ۹ تخت آی سی یو در این بیمارستان هم تکمیل شده و گنجایش بستری بیمار بدحال جدید را در حال حاضر نداریم.

وی گفت: پیش از این ۲۵ تخت یعنی چیزی حدود ۴۰ درصد ظرفیت تخت‌های بیمارستان را به بیماران کرونایی اختصاص داده بودیم امام متاسفانه با افزایش شیوع این بیماری در موج چهارم در حال حاضر ۵۰ تخت از مجموع ۶۵ تخت به بیماران کرونایی اختصاص دارد.

ظرفیت آی سی یو دو بیمارستان پاکدشت تکمیل شد

وی افزود: متاسفانه در حال حاضر آمار مراجعه بیمار به بخش اورژانس ما در مقایسه با ابتدای سال بیش از ۱۰۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

رئیس بیمارستان زعیم گفت: در حال حاضر در مجموع در این بیمارستان ۳۰ تخت خالی داریم که اگر روند افزایش مراجعات به همین صورت ادامه پیدا کند، تا کمتر از یک هفته ظرفیت این بیمارستان برای خدمات رسانی تکمیل خواهد شد.

عسکری در پایان افزود: افزایش شیوع این بیماری در خیز جدید که سرعت و شدت درگیر کردن آن هم بیشتر است متاسفانه تاوان دورهمی‌ها و دیدوبازدید‌های نوروزی است که اکنون می‌پردازیم و بهتر است به توصیه‌ها توجه کنیم تا اوضاع از این بدتر نشود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*