۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلایدر » سیاسی
  • شناسه : 2742
  • ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۲
  • 214 بازدید
  • ارسال توسط :

ظریف خبر داد: آغاز نگارش متن توافق مشترک جامع

وزیر خارجه ایران از آغاز نگارش متن توافق مشترک جامع بین ایران و ۱+۵ خبر داد. به گزارش ایلنا، دکتر محمد جواد ظریف، رییس تیم مذاکراتی ایران با ۱+۵ در جمع خبرنگاران گفت که نگارش متن از امروز با مقداری کندی شروع شده است. او ادامه داد: دوستان ما در دور روز گذشته بحث‌های زیاد […]

وزیر خارجه ایران از آغاز نگارش متن توافق مشترک جامع بین ایران و ۱+۵ خبر داد.

به گزارش ایلنا، دکتر محمد جواد ظریف، رییس تیم مذاکراتی ایران با ۱+۵ در جمع خبرنگاران گفت که نگارش متن از امروز با مقداری کندی شروع شده است.

او ادامه داد: دوستان ما در دور روز گذشته بحث‌های زیاد داشتند که بحث‌های سختی هم است. بعضی مواضعی که توسط گروه ۱+۵ گرفته می‌شود کاملا غیر قابل قبول است و امیدواریم با واقع‌بینی کار را پیش ببرند.

وی گفت: از امروز مرحله نگارش با مقداری کندی شروع شده است البته این به معنای آن نیست که روی مفاهیم به تفاهم رسیده‌ایم و هنوز اختلافات بسیار اساسی است. هم‌اکنون که با شما صحبت می‌کنم دوستان شروع کردن کارها را از امروز عصر و امیدواریم کارها به خوبی پیش رود.

ظریف در پاسخ به این سوال که قید “تقریبا” یعنی چه؟ نگارش توافق شروع شده است یا خیر؟ اظهار کرد: تقریبا یعنی این‌که از برخی نکاتی که بیش‌تر مورد توافق است نگارش را شروع می‌کنند.

وی در پاسخ به سوال دیگر که عنوان توافق چیست؟ گفت: آن چه بر روی آن تا کنون توافق کردیم اسم آن “برنامه اقدام مشترک جامع” است.

ظریف درباره مقدمه توافق گفت که هنوز روی مقدمه چیزی را شروع نکرده‌ایم.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*