۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 6239
  • ۰۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۸
  • 167 بازدید
  • ارسال توسط :

عامل حریق عمدی منزل مسکونی در پیشوا دستگیر شد

پیشوا – ابتکار ورامین: سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان پیشوا از دستگیری عامل آتش سوزی یک باب منزل مسکونی در کمتر از ۲۴ ساعت خبرداد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه خبری ندای پیشوا، سرهنگ هادی احمدی در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه شخصی […]

پیشوا – ابتکار ورامین: سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان پیشوا از دستگیری عامل آتش سوزی یک باب منزل مسکونی در کمتر از ۲۴ ساعت خبرداد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه خبری ندای پیشوا، سرهنگ هادی احمدی در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه شخصی ناشناس در نیمه های شب ضمن آتش زدن یک بطری ۲۵۰سی سی حاوی بنزین و پرتاب به داخل حیاط منزل اقدام به آتش زدن یک باب منزل مسکونی کرده موضوع به صورت ویژه دردستور کار ماموران قرار گرفت.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان پیشوا با اشاره به اینکه طبق گفته شاهدان عینی عامل آتش سوزی با خودرو وانت بار از محل گریخته؛ خاطر نشان کرد: بلافاصله با فعال سازی منابع و مخبرین خودروی مذکور شناسائی و پس از مشاهده اثرات ناشی از استفاده مواد آتش زا و پس ازاخذ دستور قضائی متهم در مخفیگاهش دستگیر شد.

احمدی با اشاره به اینکه متهم مذکور هدف از این کار را خصومت شخصی و کینه جوئی عنوان داشت؛ افزود: متهم پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*