۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 58140
  • ۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲
  • 7 بازدید
  • ارسال توسط :
عامل شهادت مامور هنگ مرزی سراوان دستگیر شد
عامل شهادت مامور هنگ مرزی سراوان دستگیر شد

عامل شهادت مامور هنگ مرزی سراوان دستگیر شد

سیستان و بلوچستان – آبرومند: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری عامل شهادت سرگرد”رسول طالبی ” از ماموران هنگ مرزی سراوان پس از پنج سال فرار در خاش خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – سردار احمد طاهری  گفت: در تاریخ سوم دیماه سال ۹۶ در پی شهادت مظلومانه سرگرد “رسول طالبی” از مأموران […]

سیستان و بلوچستان – آبرومند: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری عامل شهادت سرگرد”رسول طالبی ” از ماموران هنگ مرزی سراوان پس از پنج سال فرار در خاش خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – سردار احمد طاهری  گفت: در تاریخ سوم دیماه سال ۹۶ در پی شهادت مظلومانه سرگرد “رسول طالبی” از مأموران جان برکف هنگ مرزی شهرستان سراوان، طی درگیری با اشرار و قاچاقچیان مسلح مواد مخدر که منجر به کشف مقادیری مواد افیونی و هلاکت دو نفر از اشرار مسلح شد، مراتب شناسایی و دستگیری دیگر متهمان متواری و عوامل اصلی دخیل در شهادت این مأمور جان برکف مرزبانی، به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

 

وی گفت: در این راستا با تلاش شبانه روزی پلیس یکی از متهمان اصلی دخیل در شهادت سرگرد طالبی شناسایی و با توجه به متواری و مجهول المکان بودن او تلاش مأموران برای به دام انداختنش ادامه یافت.

 

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان می گوید: تیم رسیدگی کننده به این پرونده در جریان تحقیقات تخصصی خود به سرنخ‌هایی از زندگی مخفیانه متهم مذکور در خاش دست یافتند و در نهایت با تلاش مأموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان پس از هشت ماه رصد اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت، مخفیگاه متهم در یکی از روستا‌های آن شهرستان شناسایی و روز گذشته در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد.

 

وی  گفت: در بازرسی از مخفیگاه این شرور فراری یک قبضه سلاح کلاشینکف با چهار تیغه خشاب و ۲۵ فشنگ جنگی کشف شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*