۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » کرمان
  • شناسه : 61149
  • ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰
  • 9 بازدید
  • ارسال توسط :
عامل شهادت مامور یگان تکاوری جنوب کرمان بازداشت شد
عامل شهادت مامور یگان تکاوری جنوب کرمان بازداشت شد

عامل شهادت مامور یگان تکاوری جنوب کرمان بازداشت شد

کرمان – آبرومند: فرمانده انتظامی استان کرمان اعلام کرد که قاتل شهید استوار یکم اسماعیل جلالی صدر از ماموران یگان تکاوری ۱۱۵ بخش زهکلوت شهرستان رودبارجنوب واقع در جنوب این استان بازداشت شد.   به گزارش خبرنگار آبرومند – سردار عبدالرضا ناظری روز چهارشنبه با اشاره به درگیری ماموران یگان تکاوری ۱۱۵ بخش زهکلوت و […]

کرمان – آبرومند: فرمانده انتظامی استان کرمان اعلام کرد که قاتل شهید استوار یکم اسماعیل جلالی صدر از ماموران یگان تکاوری ۱۱۵ بخش زهکلوت شهرستان رودبارجنوب واقع در جنوب این استان بازداشت شد.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند – سردار عبدالرضا ناظری روز چهارشنبه با اشاره به درگیری ماموران یگان تکاوری ۱۱۵ بخش زهکلوت و منجر به شهادت استواریکم جلالی صدر طی ۲۴ مردادماه امسال در شهرستان رودبارجنوب گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان رودبار از همان لحظه اولیه پیگیری های ویژه برای دستگیری فرد شرور را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران با اقدامات تخصصی محل اختفای قاتل را در شهرستان های دلگان سیستان و بلوچستان و نیز رودان استان هرمزگان شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به دستگیری قاتل در اولین روز هفته فراجا ۱۴۰۱ گفت: قاتل برای گریز از قانون به حربه های مختلفی دست زده بود.

سردار ناظری افزود: اما ماموران طی چند مرحله اعزام به استان های سیستان و بلوچستان و هرمزگان و در نهایت طی نیابت قضایی و با همکاری پلیس آگاهی استان هرمزگان در یک عملیات منسجم، قاتل شهید در منطقه «سکنا»ی استان هرمزگان دستگیر شد.

(منبع: ایرنا)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*