۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 37776
  • ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
  • 94 بازدید
  • ارسال توسط :
عدم توانائی راننده در کنترل وسیله نقلیه علت واژگون شدن کامیون حامل بار سیمان
عدم توانائی راننده در کنترل وسیله نقلیه علت واژگون شدن کامیون حامل بار سیمان

عدم توانائی راننده در کنترل وسیله نقلیه علت واژگون شدن کامیون حامل بار سیمان

فیروزکوه – آبرومند: رئیس پلیس راهور شهرستان فیروزکوه گفت: علت حادثه برخورد یک دستگاه کامیون با یک دستگاه پژو آردی در محور فیروزکوه به تهران عدم توانائی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه بود. به گزارش خبرنگار ما – سرگرد جهانی، رئیس پلیس راهور شهرستان فیروزکوه، در خصوص حادثه برخورد […]

فیروزکوه – آبرومند: رئیس پلیس راهور شهرستان فیروزکوه گفت: علت حادثه برخورد یک دستگاه کامیون با یک دستگاه پژو آردی در محور فیروزکوه به تهران عدم توانائی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه بود.

به گزارش خبرنگار ما – سرگرد جهانی، رئیس پلیس راهور شهرستان فیروزکوه، در خصوص حادثه برخورد یک دستگاه کامیون با یک دستگاه پژو آردی در محور فیروزکوه به تهران در روز جمعه اذعان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برخورد یک دستگاه کامیون با یک دستگاه پژو آر دی در محور فیروزکوه به تهران، ابتدای ورودی شهر فیروز کوه و رو به روی شهرداری، بلافاصله ماموران پلیس راهور در محل حادثه حاضر شدند.

 

وی در ادامه بیان داشت: با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد بر اثر برخورد یک کامیون با سواری پژو آر دی، راننده کامیون دچار آسیب دیدگی سطحی شده که توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند و خوشبختانه این حادثه خسارت جانی در پی نداشته است.

 

رئیس پلیس راهور شهرستان فیروزکوه با اشاره به اینکه علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور بررسی شد، خاطر نشان کرد: کامیون حامل بار سیمان در سرازیری با سرعت زیاد حرکت می کرد و کنترل وسیله نقلیه از دست راننده خارج شد؛ پس از برخورد با یک دستگاه خودروی پژو تعادل وسیله نقلیه از دست راننده خارج و کامیون واژگون می شود؛ علت این حادثه عدم توانائی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه بود.

 

سرگرد جهانی در  پایان با تاکید بر رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی از رانندگان خواست از عجله و شتاب بی مورد در رانندگی پرهیز کرده و به محض احساس خستگی و خواب آلودگی، استراحت کنند و پس از آن به مسیر خود ادامه دهند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*