۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 7308
  • ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۵
  • 70 بازدید
  • ارسال توسط :

عزت ،افتخار و سرافرازی امروز را مدیون شهداء هستیم

قرچک – ابتکار ورامین: سرهنگ علی قرائی فرمانده انتظامی شهرستان قرچک در دیدار با مادر شهید “ولی درخشی” گفت: عزت ،افتخار و سرافرازی امروز را مدیون شهداء هستیم. به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- سرهنگ علی قرائی فرمانده انتظامی شهرستان قرچک در این دیدار مادران شهداء را خط مقدم داران جبهه های […]

قرچک – ابتکار ورامین: سرهنگ علی قرائی فرمانده انتظامی شهرستان قرچک در دیدار با مادر شهید “ولی درخشی” گفت: عزت ،افتخار و سرافرازی امروز را مدیون شهداء هستیم.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- سرهنگ علی قرائی فرمانده انتظامی شهرستان قرچک در این دیدار مادران شهداء را خط مقدم داران جبهه های جنگ حق علیه باطل برشمرد و عنوان داشت: اگر مادران شهید در تربیت فرزندانشان کوتاهی می کردند ما امروز شاهد این همه لاله افتخار در میهن عزیز اسلامی مان نبودیم و یقین دارم که سرنوشت کشورمان نیز اینطور خودجوش و آزادانه رقم نمی خورد.

وی با بیان اینکه خانواده شهداء سرمایه های والای نظام اسلامی هستند، بیان کرد: تجلیل از خانواده شهداء ، ایثارگران و جانبازان یکی از برنامه های مهم ناجا در همه رده هاست، که همواره در دستور کار قرار دارد .

این مقام انتظامی زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهداء را ، وظیفه اصلی در این دوران دا