۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پرديس » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 5326
  • ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۶
  • 193 بازدید
  • ارسال توسط :

عزم جدی و برنامه ریزی نیازهای ورزشهای همگانی است

پردیس – ابتکارآنلاین: رئیس هیت ورزشهای همگانی شهرستان پردیس گفت: ورزشهای همگانی نه چندان هزینه برند و نه چندان فضای خاصی نیاز دارند، فقط یک عزم و یک برنامه ریزی می خواهند. محمد لاله رئیس هیت ورزشهای همگانی شهرستان پردیس در گفتگو با پردیس خبر اظهار داشت: ورزشهای همگانی یک کار مشترک بین دستگاههای اجرایی […]

پردیس – ابتکارآنلاین: رئیس هیت ورزشهای همگانی شهرستان پردیس گفت: ورزشهای همگانی نه چندان هزینه برند و نه چندان فضای خاصی نیاز دارند، فقط یک عزم و یک برنامه ریزی می خواهند.

محمد لاله رئیس هیت ورزشهای همگانی شهرستان پردیس در گفتگو با پردیس خبر اظهار داشت: ورزشهای همگانی یک کار مشترک بین دستگاههای اجرایی و تربیت بدنی است.

وی ادامه داد: تصور من این بود که اگر این کار را بپذیرم هم از باب تامین منابع و هم برنامه ریزی مدون میتوانیم یاری بخش مجموعه باشیم.

رئیس هیت ورزشهای همگانی شهرستان پردیس با اشاره به اینکه ورزشهای همگانی کاری مشترک میان همه ادارات خدماتی است گفت: اگر این سمت در موقعیت شهرداری قرار بگیرد بهتر میتوان هم در راستای انجام کار، هم ترویج و هم تامین منابع همکاری کرد.

محمد لاله در خصوص برنامه ریزی برای فعالیت های این هیت خاطر نشان کرد: می توان برنامه های مناسبتی تعریف کرد، برنامه هایی که رایج است و نیاز به برنامه ریزی دارند.

شهردار پردیس با اشاره به اینکه فعالیت در جوزه ورزشهای همگانی یک تعامل دو طرفه بین شهرداری و تربیت بدنی است افزود: اگر آدم بتواند کاری انجام بدهد رضایت مردم را جلب کرده است.

وی تاکید کرد: ورزشهای همگانی نه چندان هزینه برند و نه چندان فضای خاصی نیاز دارند، فقط یک عزم و یک برنامه ریزی میخواهند.

رئیس هیت ورزشهای همگانی شهرستان پردیس اذعان داشت: مردم خودشان مشتاق این کار هستند و اگر کسی این کارها را انجام بدهد مشکل خاصی ندارد.

لاله تصریح کرد: فقط عزم و تدارکاتی لازم است که این کار را راه بیفتد این مهم است وگرنه چیز خاصی نمی خواهد و مشکل خاصی نیست.

شهردار پردیس با مهم دانستن برنامه ریزی برای زمان و حوزه انجام کار، توضیح داد: ورزشهای همگانی فقط باید در جریان بیفتند و اطلاع رسانی بکنی.

وی با اشاره به انگیزه بالای مردم برای شرکت در این برنامه ها، برگزاری مسابقات فرهنگی و فعالیتهای فرهنگی را سبب افزایش جذابیت برنامه ها برشمرد.

رئیس هیت ورزشهای همگانی پردیس از تجربیات شهرداری در مورد برگزاری چند برنامه خبر داده و در خصوص فعالیتهای پیشین این حوزه اظهار داشت: به نظرم انگیزه این کار کم بوده و هر زمان فراخوانی انجام می شد مردم در صحنه بودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*