۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 8785
  • ۰۶ تیر ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۰
  • 98 بازدید
  • ارسال توسط :

عزم ملی برای صرفه جویی در آب / صرفه‌جویی در مصرف آب توسط دستگاه های اجرایی

قرچک – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان قرچک به عزم ملی برای صرفه جویی در مصرف آب تاکید کرد و گفت: مصرف صحیح آب باید در اولویت دستگاه های اجرایی شهرستان قرار گیرد. به گزارش خبرنگار ما – علی صادقی با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و هفته صرفه جویی در مصرف آب گفت: دولت، هفته […]

قرچک – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان قرچک به عزم ملی برای صرفه جویی در مصرف آب تاکید کرد و گفت: مصرف صحیح آب باید در اولویت دستگاه های اجرایی شهرستان قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ما – علی صادقی با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و هفته صرفه جویی در مصرف آب گفت: دولت، هفته اول تیرماه را به عنوان هفته صرفه جویی در مصرف آب انتخاب، معرفی و به کار گرفته است و با تمام توان و به کارگیری رسانه های گروهی، سعی در شناسایی و جلوگیری از به هدر دادن آب که یکی از نعمات گران قدر و بزرگ خداوندی است، بکار گرفته است.

وی با بیان اینکه آب مهمترین عامل حیات بشر است، افزود: متاسفانه افزایش بی رویه استفاده از چاه های آب موجب کاهش شدید منابع آبی در سطح کشور شده است.

فرماندار قرچک گفت: توجه به بحران کم آبی و رفع این مشکل در جامعه با فرهنگ سازی و رعایت الگوی مصرف توسط مردم و مسوولان تحقق می یابد.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک به عزم ملی برای صرفه جویی در مصرف آب تاکید کرد و گفت: صرفه‌جویی در مصرف صحیح آب باید از دستگاه های اجرایی شهرستان آغاز شود و مسوولان مصرف آب و انرژی در اداره خود را بررسی و تدابیر لازم برای اصلاح الگوی مصرف اتخاذ کنند.

صادقی در پایان افزود: با توجه به خشکسالی‌های پی درپی و کاهش منابع آبی همچنین آغاز گرمای هوا، از شهروندان محترم تقاضا داریم تا با صرفه‌جویی، مصرف بهینه و جلوگیری از هدررفت آب کمک کنند با کمترین مشکلی از بحران کم‌آبی و فصل گرما عبور کنیم.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*