۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 575
  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۲
  • 125 بازدید
  • ارسال توسط :

عصر شعر در انتظار بهار در ورامین برگزار می گردد

ورامین- رامین نیوز: شاعران ورامینی در نظر دارند با نزدیک شدن به سال نو و بهار طبیعت عصر شعری با عنوان در انتظار بهار برگزار نمایند. به  گزارش خبرنگار رامین نیوز- دبیر برگزار کننده جشنواره گفت: با نزدیک شدن به پایان سال و آغاز بهار طبیعت در نظر داریم در یک گرد همایی شاعرانه، عصر […]

ورامین- رامین نیوز: شاعران ورامینی در نظر دارند با نزدیک شدن به سال نو و بهار طبیعت عصر شعری با عنوان در انتظار بهار برگزار نمایند.

به  گزارش خبرنگار رامین نیوز- دبیر برگزار کننده جشنواره گفت: با نزدیک شدن به پایان سال و آغاز بهار طبیعت در نظر داریم در یک گرد همایی شاعرانه، عصر شعری با عنوان در انتظار بهار برگزار نماییم تا اهالی شعر ورامین سروده های خود را برای علاقه مندان بسرایند.

فرشاد فروزان اظهار داشت: طبق هماهنگی های بعمل آمده با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، مقرر گردیده از تمامی شاعرانی که تازه پا در این عرصه نهاده اند و شاعران صاحب نامی که سالیان سال به سرودن اشعار می پردازند دعوت شود تا فضایی معنوی و پربار را در این روز رقم زنند.

وی افزود: این مراسم تنها مختص به این قشر نیست و تمامی علاقه مندان به هنر و خانواده ها می توانند با حضور در این مراسم خود را سهیم در این روز به یادماندنی نمایند.

دبیر برگزار کننده جشنواره ادامه داد: شاعران نام آشنایی همچون استاد منوچهر سوری، محمد تقی قشقایی، طاهره ده پایینی، مجید مه آبادی، نیما مقدم، اکبر شیرازی و مهرداد انتظاری در این مراسم به سرودن شعر خواهند پرداخت.

شاعر ورامینی گفت: از استاد بزرگ سعید وزیری نیز دعوت گردیده تا در این روز در وصف بهار و سال نو به توصیفاتی بپردازد و حال و هوای شعر ورامین را  مورد نقد و بررسی قرار دهد.

فروزان در پایان گفت و گوی خود ضمن دعوت از تمامی شهروندان ورامینی به این مراسم
اظهار داشت: این جشنواره روز پنج شنبه ۲۲ اسفند ماه سال جاری و از ساعت ۳۰/۱۴ در محل فرهنگسرای رازی برگزار می گردد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*