۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی
  • شناسه : 29328
  • ۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۴
  • 10 بازدید
  • ارسال توسط :
عطر رضوی در کرمانشاه طنین انداز شد
عطر رضوی در کرمانشاه طنین انداز شد

عطر رضوی در کرمانشاه طنین انداز شد

کرمانشاه- آبرومند: همزمان با سومین روز از آغاز دهه کرامت جمعی از خادمان حرم مطهر سلطان سریر ارتضا، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) وارد کرمانشاه شدند تا عطر دل انگیز رضوی در این استان به مشام برسد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سالیانی است که با آغاز دهه کرامت، خادمان […]

کرمانشاه- آبرومند: همزمان با سومین روز از آغاز دهه کرامت جمعی از خادمان حرم مطهر سلطان سریر ارتضا، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) وارد کرمانشاه شدند تا عطر دل انگیز رضوی در این استان به مشام برسد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سالیانی است که با آغاز دهه کرامت، خادمان بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) به استان های مختلف کشور سفر می کنند و چند روزی را مهمان مردم ایران اسلامی می شوند، خادمانی که متبرک به عطر دل افروز هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت هستند.

حضور در اماکن مختلف نظیر مکان های مذهبی و مقدس، بیمارستان ها، ادارات و دوایر دولتی، مراکز نظامی و انتظامی و … همواره در دستور کار قرار گرفته و با استقبال بسیار خوب مردم نیز همراه بوده است.

امسال نیز مانند سال های گذشته، کرمانشاه میزبان سفیران بارگاه ملکوتی امام مهربانی ها شده تا عطر و شمیم دل انگیز بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج، حضرت رضا (ع) در گوشه گوشه این استان به مشام برسد.

خادمان حرم امام رضا (ع) که پرچم متبرک بارگاه حضرتش را به همراه دارند در مدت زمان حضور خود در کرمانشاه برنامه های مختلفی خواهند داشت.

سفیران بارگاه مطهر رضوی که به ۲ گروه تقسیم می شوند در اولین روز کاری خود در کرمانشاه فردا (یکشنبه – ۱۶ تیر) در مرکز آموزش شهید رجایی، ستاد فرماندهی انتظامی استان و همچنین بیمارستان های محمد کرمانشاهی و حضرت معصومه (ع) حاضر خواهند شد.

شرکت در برنامه تجلیل از برگزیدگان جامعه علما و روحانیون و جامعه فرهنگی و همچنین حضور در مساجد امام حسن مجتبی (ع) شهرک آزادگان و زارعین مسیر نفت از دیگر برنامه های خادمان حرم امام رضا (ع) در اولین روز کاری خواهد بود.

در روز دوشنبه ۱۷ تیر نیز حضور در بیمارستان های امام علی (ع) و آیت الله طالقانی، حضور در مراسم تجلیل از کارآفرینان برتر و حضور در مسجد مهدی موعود (عج) دولت آباد برای آنها پیش بینی شده است.

در روز سه شنبه ۱۸ تیر، خادمان بارگاه رضوی قرار است تنها هنگام نماز مغرب و عشا در مسجد الزهرا (س) شهرک تعاون حضور یابند.

بازدید از اداره کل بهزیستی، حضور در بخش فیروزآباد، شرکت در مراسم تجلیل از برگزیدگان هیات های مذهبی و حضور در میان نمازگزاران مسجد حاج شیرولی شهرک نوکان از برنامه های روز چهارشنبه ۱۹ تیر سفیران بارگاه رضوی است.

در روز پنجشنبه ۲۰ تیر، خادمام حرم مطهر رضوی ضمن بازدید از بخش ماهیدشت، در برنامه تجلیل از برگزیدگان جامعه قرآنی شرکت کرده و هنگام نماز مغرب و عشا نیز در حسینیه قاسم ابن الحسن واقع در شهرک شهید نجفی الهیه حضور می یابند.

خادمان بارگاه نورانی امام رضا (ع) برنامه های روز جمعه ۲۱ تیر خود را با حضور در مراسم معنوی دعای ندبه در مزار شهدای کرمانشاه آغاز می کنند و سپس در مراسم پیاده روی خانوادگی شرکت خواهند کرد، حضور در مسجد شافعی اهل سنت هنگام نماز جمعه و شرکت در جشن بزرگ ازدواج رضوی از دیگر برنامه های آنها در این روز خواهد بود.

در روز شنبه ۲۲ تیر، سفیران حرم رضوی در تیپ ۳۵ مخصوص تکاور ارتش و سپس در مراسم تجلیل از مدیران برگزیده جهادی شرکت خواهند کرد.

خادمان بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در روز یکشنبه ۲۲ تیر و در آخرین روز کاری خود در کرمانشاه به عیادت بیماران بیمارستان امام رضا (ع) خواهند رفت و با زندانیان زندان مرکزی کرمانشاه نیز ملاقات می کنند.

مهمانان ویژه کرمانشاه سپس در مرکز آموزشی شهدا حضور یافته و در برنامه تجلیل از برگزیدگان جامعه اهل سنت، خادمیاران حوزه سلامت و برگزیدگان جامعه دانشگاهی نیز شرکت می کنند.

خادمان بارگاه رضوی همچنین یکشنبه شب در مساجد امام حسین (ع) ده مجنون، حضرت ابوالفضل (ع) شهرک تعاون و کوکب رشیدی ۲۲ بهمن نیز حضور یافته و با انجام این دیدارهای مردمی برنامه های خود را در کرمانشاه به پایان می رسانند.

سفیران حرم امام رضا (ع) قرار است ساعت ۱۱ ظهر روز دوشنبه ۲۴ تیر نیز کرمانشاه را از طریق فرودگاه شهید اشرفی به مقصد مشهد مقدس ترک کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*