۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 821
  • ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۰
  • 192 بازدید
  • ارسال توسط :

علیرضا فرجی عنوان داشت مشارکت از اقسا نقاط کشور در جشنواره شعر طراوت

ورامین – رامین نیوز: دبیر جشنواره شعر استانی طراوت از مشارکت استانهای مختلف کشور در اولین جشنو راه شعر استانی طراوت خبر داد . به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علیرضا فرجی گفت : جشنواره شعر استانی طراوت که مقرر گردیده بود در سطح استان تهران پایه ریزی گردد تا کنون شاهد ارسال آثار از استانهای […]

ورامین – رامین نیوز: دبیر جشنواره شعر استانی طراوت از مشارکت استانهای مختلف کشور در اولین جشنو راه شعر استانی طراوت خبر داد .

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علیرضا فرجی گفت : جشنواره شعر استانی طراوت که مقرر گردیده بود در سطح استان تهران پایه ریزی گردد تا کنون شاهد ارسال آثار از استانهای مختلف بوده است.

معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین افزود : اشعار به ثبت رسیده در دبیرخانه از شهرستانهای استان تهران می باشد که در این زمینه استانها و شهرستانهای دیگر همچون قم، مشهد ، اردبیل ، کرمانشاه ، بندرعباس ، اهواز ، اردبیل و بابل نیز در این زمینه مشارکت داشته اند و شاعران این خطه آثار خود را ارسال نموده اند .

دبیر جشنواره شعر استانی طراوت ادامه داد: بعد از ارسال فراخوان توسط رسانه های شهرستان ورامین ، جنوب شرق و شرق استان تهران و به همت برخی سایتهای مرتبط با شعر و ادب ، تا کنون بیش از ۲۰۰ اثر از سوی شاعران و علاقه مندان به شعر به دبیرخانه ارسال شده است .

فرجی افزود : جهت سهولت در ارسال آثار نمابر ۳۶۲۵۹۵۵۵ در نظر گرفته شده است و شاعران می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۳۶۲۴۴۲۶۲ یا ۳۶۲۵۵۳۶۳ تماس حاصل نمایند .

وی اظهار داشت: دبیرخانه این جشنواره ، اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین در نظر گرفته شده است و واحد معاونت توسعه امور ورزش آماده دریافت هرگونه آثار می باشد .

دبیر جشنواره ادامه داد: آدرس اینترنتی shereostan@gmail.com   راه اندازی گردیده تا افراد از طریق این آدرس ، آثار خود را در قالبهای مختلف و با ذکر نام و نام خانوادگی و شماره تماس تا تاریخ ۲۹/۲/۱۳۹۳ ارسال نمایند .

فرجی گفت : اختتامیه جشنواره در خردادماه سال ۱۳۹۳ برگزار و مکان و زمان آن متعاقبا اعلام خواهد شد که در این مراسم ۱۰ شاعر برتر و ۲۰ نفر نیز شایسته تقدیر معرفی می شوند.

معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین افزود : جوایز نفیس و ارزنده به همراه تندیس برای برترین های این جشنواره در نظر گرفته شده است و تمامی آثار بعد از بررسی در قالب کتاب و با نام و تصاویر شاعران به چاپ خواهد رسید .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*