۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 3614
  • ۰۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۴
  • 166 بازدید
  • ارسال توسط :

عملکرد شهرداری ورامین قابل تقدیر است

ورامین – ابتکارآنلاین:  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر باعث ارتقای سطح ورزش در شهرستان ورامین گردیده‌اند. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مجید بذرافشان در حاشیه تجلیل از مهندس علی حیدریان شهردار ورامین گفت: با نگاه و رویکرد شهردار ورامین، در زمان مدیریت و تصدی جدید شهری گام‌های ویژه […]

ورامین – ابتکارآنلاین:  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر باعث ارتقای سطح ورزش در شهرستان ورامین گردیده‌اند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مجید بذرافشان در حاشیه تجلیل از مهندس علی حیدریان شهردار ورامین گفت: با نگاه و رویکرد شهردار ورامین، در زمان مدیریت و تصدی جدید شهری گام‌های ویژه و مؤثری در ورزش همگانی و قهرمانی و مقوله جوانان برداشته شده است.

وی افزود: از این علل می‌توان به حمایت و تیم‌داری تیم تکواندو شهرداری و والیبال متین در لیگ برتر کشور، تشکیل باشگاه فرهنگی ورزشی جهت حمایت از تیم‌های حرفه‌ای، مساعدت و حمایت مالی در برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان سال ۹۳- ۹۲ هیأت ورزشی شهرستان ورامین اشاره نمود.

1

بذرافشان تصریح کرد: همچنین شهرداری و شورای اسلامی شهر تأمین زمین جهت احداث ورزشگاه ۵۰۰۰ هزار نفر را در بهترین نقطه از شهر ورامین را بر عهده گرفته است.

وی گفت: در مدت ۹ ماه گذشته شهردار ورامین با نگاه حمایت از مقوله ورزش، ترمیم کف‌پوش خانه تنیس روی میز و کمک به صدور مجوز بهره‌برداری از مغازه‌های استادیوم تختی و برنامه‌های در سطح ورزش همگانی در پارک‌های سطح شهر اجرا نموده است.

این مسئول اظهار داشت: همچنین می‌توان به مساعدت مالی به برگزاری جشنواره کشوری شعر طراوت با حضور شاعران از سراسر کشور اشاره نمود.

وی در پایان گفت: عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین قابل ستایش و تقدیر می‌باشد و انتظار می‌رود با نگاه ویژه مهندس حیدریان چشم‌انداز خوبی در انتظار ورزش همگانی و قهرمانی باشد.

گفتنی است از مهندس علی حیدریان شهردار ورامین در نشست هم‌اندیشی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با حضور معاون استاندار، نمایندگان مردم تهران در مجلس و فرماندارا شهرستان‌های استان تهران تجلیل شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*