۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 28523
  • ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۷
  • 80 بازدید
  • ارسال توسط :
عملکرد نامطلوب برخی از مدیران علت کاهش سرمایه اجتماعی درجامعه است
عملکرد نامطلوب برخی از مدیران علت کاهش سرمایه اجتماعی درجامعه است

عملکرد نامطلوب برخی از مدیران علت کاهش سرمایه اجتماعی درجامعه است

ری- آبرومند: استاندار تهران گفت: عملکرد نامطلوب برخی از مدیران علت کاهش سرمایه اجتماعی درجامعه است. به گزارش خبرنگار ما – انوشیروان محسنی بندپی، پیش از ظهر دوشنبه با حضور در دیدار اعضای شورای هماهنگی دهه کرامت با تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) طی سخنانی اظهار داشت: موضوعی که در دهه کرامت باید به […]

ری- آبرومند: استاندار تهران گفت: عملکرد نامطلوب برخی از مدیران علت کاهش سرمایه اجتماعی درجامعه است.

به گزارش خبرنگار ما – انوشیروان محسنی بندپی، پیش از ظهر دوشنبه با حضور در دیدار اعضای شورای هماهنگی دهه کرامت با تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) طی سخنانی اظهار داشت: موضوعی که در دهه کرامت باید به دنبال عملیاتی کردن آن باشیم تعمیق و ترویج سبک زندگی و سیره عملی ائمه اطهار (ع) در جامعه است.

 

محسنی بندپی افزود: علم مددکاری اجتماعی که سرفصل آن مبتنی بر کمک به افراد نیازمند است بیش از هر چیز ملهم از سیره عملی امیرالمؤمنین علی (ع) که می‌توان از ایشان به عنوان بزرگترین مددکار اجتماعی یاد کرد، می‌باشد.

 

وی در ادامه بیان داشت: علیرغم بالندگی انقلاب اسلامی و ارتقای بسیاری از شاخص‌ها از جمله سلامت اما واقعیت این است که از بدو انقلاب شاهد توطئه‌های استکبار برای دلسرد کردم مردم از انقلاب بودیم و در شرایط کنونی خدمت کریمانه از سوی مدیران دستگاه‌های اجرایی حلقه مفقوده جامعه می‌باشد.

 

استاندار تهران با بیان اینکه اگر امروز و در شرایط کنونی شاهد کاهش سرمایه اجتماعی در جامعه هستیم این امر نتیجه عملکرد نامطلوب بعضی از مدیران است افزود: زمانی که برخی طرح‌های اشتغالزایی را در کارگروه رفع موانع سرمایه گذاری بررسی می‌کنیم متوجه معیوب بودن چرخه بروکراسی اداری و زمان‌بر بودن این فرایند می‌شویم.

 

محسنی بندپی اظهار داشت: در شرایط فعلی که باید زمینه‌های عملیاتی شدن شعار رونق تولید را محقق کنیم اما بعضاً مشاهده می‌شود برخی مقررات دست و پاگیر مانع از این کار می‌شوند.

 

وی با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی استان عمق بخشیدن به خدمات صادقانه و تکریم هر چه بیشتر ارباب رجوع رو بیش از گذشته سرلوحه کار خود قرار دهند گفت: در شرایط جنگ اقتصادی شاهد روند رو به رشد اضطراب‌های روحی و روانی در جامعه هستیم و ایجاد نشاط و شادابی اجتماعی و تعمیم این مقوله در سلامت روانی شهروندان تأثیری شگرف دارد لذا به همه دستگاه‌های اجرایی تکلیف کردیم که در هر چه پربار برگزار کردن دهه کرامت و عملیاتی کردن سیاست‌های این دهه اهتمام و توجه داشته و دستگاه‌های اجرایی باید بسترهای مناسب شادی و نشاط مومنانه را در سطح استان تهران فراهم کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*