۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 46900
  • ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۵
  • 16 بازدید
  • ارسال توسط :
عمل به قانون و رعایت اصل بی طرفی از اصول اساسی برگزاری انتخابات در قرچک است
عمل به قانون و رعایت اصل بی طرفی از اصول اساسی برگزاری انتخابات در قرچک است

عمل به قانون و رعایت اصل بی طرفی از اصول اساسی برگزاری انتخابات در قرچک است

قرچک – آبرومند: فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: انتخابات برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره امری مهم و تعیین کننده بوده که عمل به مُرّ قانون، امانتداری و بی طرفی از مؤلفه های اصلی آن محسوب می شود و در جلب اعتماد مردم و مشارکت آنها در این رویداد تأثیرگذار است. به گزارش خبرنگار […]

قرچک – آبرومند: فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: انتخابات برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره امری مهم و تعیین کننده بوده که عمل به مُرّ قانون، امانتداری و بی طرفی از مؤلفه های اصلی آن محسوب می شود و در جلب اعتماد مردم و مشارکت آنها در این رویداد تأثیرگذار است.

به گزارش خبرنگار ما –  بهمن خطیبی ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) بر انجام برنامه ریزی لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور تأکید کرد.

وی افزود: همه موظفیم بر اساس قانون و با شناسایی نقاط قوت و ضعف ادوار گذشته، زمینه برگزاری انتخاباتی سالم با مشارکت حداکثری مردم را فراهم کنیم.

خطیبی یادآور شد: ضرورت دارد بر اساس برنامه ریزی وزارت کشور و دستورالعمل های استانداری تهران، امور محوله مطابق زمان بندی انجام و تعامل لازم بین دست اندرکاران برگزاری انتخابات برقرار باشد.

گفتنی است نشست برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ در شهرستان قرچک به ریاست بهمن خطیبی فرماندار و با حضور معاونین، بخشدار مرکزی و مسئولان دوایر فرمانداری برگزار شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*