۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 28317
  • ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵
  • 66 بازدید
  • ارسال توسط :
عوارض مالیاتی اتباع بیگانه ساکن روستا را شهرداریها دریافت می کنند
عوارض مالیاتی اتباع بیگانه ساکن روستا را شهرداریها دریافت می کنند

عوارض مالیاتی اتباع بیگانه ساکن روستا را شهرداریها دریافت می کنند

شهریار- آبرومند: مدیرکل روستایی استانداری تهران گفت: اتباع بیگانه عموماً در روستاهای استان تهران ساکن هستند اما عوارض مالیاتی آنها را شهرداران دریافت می کنند.   به گزارش خبرنگار ما-  معصومه پرندوار ظهر یکشنبه در نشست فصلی شهرداران استان تهران که در باغستان برگزار شد، طی سخنانی گفت: توسعه متوازن استان تهران در کنار توسعه […]

شهریار- آبرومند: مدیرکل روستایی استانداری تهران گفت: اتباع بیگانه عموماً در روستاهای استان تهران ساکن هستند اما عوارض مالیاتی آنها را شهرداران دریافت می کنند.

 

به گزارش خبرنگار ما-  معصومه پرندوار ظهر یکشنبه در نشست فصلی شهرداران استان تهران که در باغستان برگزار شد، طی سخنانی گفت: توسعه متوازن استان تهران در کنار توسعه شهری و روستایی محقق خواهد شد.

 

وی افزود: از زمانی که اعتبارات ارزش افزوده در دهیاری‌ها مطرح شده شهرداری‌ها به نوعی خود را رقیب دهیاری‌ها می‌دانند، در حالی که دهیاران به هیج عنوان رقیب شهرداران نیستند و اگر خواهان توسعه متوازن در استان هستیم لاجرم نیازمند هم افزایی و همکاری بین بخشی در این حوزه هستیم.

 

مدیرکل روستایی استانداری تهران اضافه کرد: تضاد طرح‌های جامع و روستایی یکی دیگر از مشکلات حوزه روستایی است و بعضاً شهرها روستاها را می‌بلعند.

 

پرندوار گفت: در حوزه پسماند نیازمند تدوین طرح جامع پسماند در روستاها هستیم.

 

وی همچنین اظهار داشت: اتباع بیگانه عموماً در روستاهای استان تهران ساکن هستند اما عوارض مالیاتی آنها را شهرداران دریافت می‌کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*