۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » قرچك
  • شناسه : 51885
  • ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۶
  • 25 بازدید
  • ارسال توسط :
عید قربان روز گشوده شدن درب رحمت الهی است
عید قربان روز گشوده شدن درب رحمت الهی است

عید قربان روز گشوده شدن درب رحمت الهی است

قرچک – آبرومند: امام جمعه قرچک گفت : عید قربان روز گشوده شدن درب رحمت الهی است.   به گزارش خبرنگار ما – نماز عید سعید قربان به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا اسماعیلی امام جمعه محترم شهرستان با رعایت پروتکل و دستور العمل بهداشتی برگزار شد.   حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه قرچک […]

قرچک – آبرومند: امام جمعه قرچک گفت : عید قربان روز گشوده شدن درب رحمت الهی است.

 

به گزارش خبرنگار ما – نماز عید سعید قربان به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا اسماعیلی امام جمعه محترم شهرستان با رعایت پروتکل و دستور العمل بهداشتی برگزار شد.

 

حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه قرچک در خطبه های عیدقربان شهرستان قرچک در سخنانی  اظهار داشت : امروز روز ارسال های بیش از پیش الهی است ، اعتقاد به قدرت ، رحمت ، نصرت خدا برای امروز است ، عید قربان عید تسلیم در برابر خواست پروردگار است ، عید بندگی ابراهیمی ، عید رحمت ، برکت و رسیدن به اوج افتخار بندگی برای پروردگار تعالی است.

 

امام جمعه شهرستان قرچک گفت : در روز قربان عنایت و توجه خدا ویژه است ، خداوند درب رحمت خود را بیش از پیش میگشاید ، دعا و نیاش شما مسلمان امروز فضیلت بسیار دارد و خوشا به سعادت آنان که این روز را غنیمت شمارند و مطیع خواست حصرت حق باشند.

 

وی تصریح کرد : خوشا به سعادت آنان که خداوند عبادت در این روز و به جا آوردن نماز این روز را برای بندگان مخلص خود مقدر فرمود ، امروز روز خاص ترین آزمایش خدا ست ، باید تسلیم بودن به فرمان الهی را از حضرت ابراهیم (ع) آموخت ، غرق در بندگی و اطاعت از پروردگار را از آن حضرت درس بگیریم.

 

امام جمعه قرچک در پایان تاکید کرد : امروز لطف و عنایت پروردگار شامل حال شما شده است و از بین بندگان خداوند شامل توفیق حضور در این نماز پرفیض را داشتید ، نصرت الهی شامل حال شما شده است با این دل های پاکتان از خداوند متعال بهترین ها را طلب کنید زیرا که امروز روز برآورده شدن حاجات قلبی است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*