۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 47889
  • ۰۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۷
  • 14 بازدید
  • ارسال توسط :
غرب تحریم‌های ناجوانمردانه علیه ایران را لغو کند
غرب تحریم‌های ناجوانمردانه علیه ایران را لغو کند

غرب تحریم‌های ناجوانمردانه علیه ایران را لغو کند

مراغه- آبرومند: امام جمعه موقت مراغه با اشاره عملکرد غرب در عمل به تعهدات خود در برجام گفت: آمریکا و کشورهای اروپایی برای رهایی از این رسوایی و عهدشکنی باید تحریم‌های ناجوانمردانه علیه کشورمان را لغو کنند.   به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام حمید محمدی راد در خطبه‌های نماز […]

مراغه- آبرومند: امام جمعه موقت مراغه با اشاره عملکرد غرب در عمل به تعهدات خود در برجام گفت: آمریکا و کشورهای اروپایی برای رهایی از این رسوایی و عهدشکنی باید تحریم‌های ناجوانمردانه علیه کشورمان را لغو کنند.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام حمید محمدی راد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مراغه افزود: تاریخ در مورد عمل نکردن کشورها به تعهدات برجامی قضاوت خواهد کرد.

وی ادامه داد: در برجام، آمریکا اولین نقض کننده تعهدات این معاهده بین المللی بوده و کشورهای اروپایی نیز راه این کشور را ادامه دادند و پیمان شکنی کردند.

وی خاطرنشان کرد: ایران در عمل به تعهدات برجامی خود سرافراز بوده و سرافکندگی برای طرف آمریکایی و اروپایی است.

حجت الاسلام محمدی راد با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در جمع اعضای مجلس خبرگان رهبری افزود: ایشان در سخنان خود بر تعهد ایران در عدم دستیابی به سلاح هسته ای تاکید کردند.

وی ادامه داد: عدم تمایل کشورمان در دستیابی به سلاح هسته ای و کشتار جمعی به دلیل وجود مبانی دینی بوده لیکن از هیچ قدرتی نمی هراسیم.

خطیب جمعه مراغه با انتقاد از سیاه‌نمایی کشور در برخی رسانه‌ها افزود: پیشرفت های پس از انقلاب اسلامی عظیم و صدها برابر پیش از آن بوده و از این رو دستاوردها و خدمات انجام شده نباید نادیده گرفته شود.

وی با اشاره به سالروز ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر اضافه کرد: تجلیل از تلاش پدران برای پرورش فرزندان در خانواده ها و جامعه مورد توجه نسل جوان قرار گیرد.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*