۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 36314
  • ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰:۳۴
  • 38 بازدید
  • ارسال توسط :
فراهم شدن ظرفیت الکترونیکی شدن انتخابات در استان تهران
فراهم شدن ظرفیت الکترونیکی شدن انتخابات در استان تهران

فراهم شدن ظرفیت الکترونیکی شدن انتخابات در استان تهران

شهریار – آبرومند: دکتر محسنی بندپی استاندار تهران در نشست با جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان، با اشاره به آمادگی دستگاه های اجرایی در برگزاری الکترونیکی انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: در استان تهران به دنبال این هستیم که ظرفیت الکترونیکی شدن انتخابات را محقق کنیم و با توجه به انتخابات انتهای سال، […]

شهریار – آبرومند: دکتر محسنی بندپی استاندار تهران در نشست با جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان، با اشاره به آمادگی دستگاه های اجرایی در برگزاری الکترونیکی انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: در استان تهران به دنبال این هستیم که ظرفیت الکترونیکی شدن انتخابات را محقق کنیم و با توجه به انتخابات انتهای سال، رسانه زمینه ساز و نقشی موثر در افزایش مشارکت مردم را بر عهده دارند.

به گزارش خبرنگار ما – دکتر انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه، در مورد الکترونیکی برگزار شدن انتخابات اظهار داشت: الکترونیکی شدن انتخابات خواسته و مطالبه مردم، کاندیداها و مسئولان است که روز گذشته آقای کدخدایی اعلام کردند که آمادگی برای برگزاری الکترونیکی انتخابات وجود دارد و دستگاه‌های اجرایی باید اقدامات لازم را انجام دهند.

 

وی سپس با اشاره به برگزاری انتخابات الکترونیکی شورایاری ها، عنوان کرد: این کار قابل انجام است و هر چند تعداد کسانی که در انتخابات الکترونیکی در شورایاری رای دادند اندک بود اما برای انتخابات مجلس این امر قابل انجام است.

 

استاندار تهران با اشاره به اثرات انتخابات الکترونیکی و با بیان اینکه در استان، ظرفیت الکترونیکی شدن انتخابات محقق خواهد شد افزود: انتخابات الکترونیکی سبب صرفه جویی در وقت و اعتبارات می‌شود و همچنین زمینه شفاف‌ سازی در انتخابات را بیش از پیش فراهم می کند.

 

نماینده عالی دولت در استان تهران با اشاره به اهمیت برگزاری صحیح انتخابات اظهار داشت: امسال انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای مجلس خبرگان را در پیش داریم که مهم ترین و اثربخش ترین پشتوانه نظام، حضور مردم در صحنه های مختلف تصمیم گیری است.

 

وی خطاب به خبرنگاران که با قلم و گفتار خود میتوانند اثرگذار واقع شوند، بیان کرد: قلم، تصویر و گفتار خبرنگاران در زمینه مشارکت مردم اثرگذارتر از تصمیمات مسئولان است همچنان که در موضوع سیل مشارکت مردم را تشویق و اطلاع‌رسانی به موقع داشتید.

 

استاندار تهران با بیان اینکه خبرنگاران را از خود می دانیم، تاکید کرد: باور قلبی بنده این است که باید ارزش اقدامات خبرنگاران دیده شود و انتقادات سازنده را بپذیریم و در مسیر ارائه خدمت باید خود را ارتقا بخشیم.

 

دکتر محسنی بندپی در انتها تصریح کرد: خبرنگاران می توانند با اطلاع رسانی به موقع و دقیق زمینه افزایش مشارکت مردم در انتخابات و حضور حداکثری مردم را فراهم کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*