۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » خوزستان » عناوین اصلی
  • شناسه : 52473
  • ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱:۴۱
  • 9 بازدید
  • ارسال توسط :
فردی که شایعه بمب گذاری در یکی از بانکهای اهواز را مطرح کرد دستگیر شد
فردی که شایعه بمب گذاری در یکی از بانکهای اهواز را مطرح کرد دستگیر شد

فردی که شایعه بمب گذاری در یکی از بانکهای اهواز را مطرح کرد دستگیر شد

اهواز – آبرومند: معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: ماموران پلیس با کار اطلاعاتی، فردی که شایعه کرده بود در یکی از بانکهای اهواز بمب گذاری شده را شناسایی و دستگیر کردند.   به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا-  سرهنگ مختار حیدری روز پنجشنبه  در بیان جزئیات این خبر گفت: ۲۰ شهریورماه […]

اهواز – آبرومند: معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: ماموران پلیس با کار اطلاعاتی، فردی که شایعه کرده بود در یکی از بانکهای اهواز بمب گذاری شده را شناسایی و دستگیر کردند.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا-  سرهنگ مختار حیدری روز پنجشنبه  در بیان جزئیات این خبر گفت: ۲۰ شهریورماه سال جاری درپی شایعه وجود یک بسته مشکوک در یکی از بانکهای اهواز، شناسایی و دستگیری عامل شایعه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 

وی افزود: ماموران پلیس با کار اطلاعاتی مستمر و انجام یک سلسله عملیات فنی و پلیسی، عامل شایعه پراکن را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی، طی عملیاتی دستگیر کردند.

 

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی خوزستان اظهار داشت: در تحقیقات پلیس و برابر اعلام خانواده متهم، فرد مورد نظر بیمار اعصاب و روان است.

 

سرهنگ حیدری تصریح کرد: پلیس خوزستان تامین امنیت اجتماعی و روانی جامعه را از وظایف ذاتی خود می داند و براساس قانون با افرادی که با شایعه پراکنی و نشر مطالب کذب، قصد تشویش اذهان عمومی، ایجاد ناامنی روانی برای شهروندان را داشته باشند، قاطعانه برخورد می کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*