۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی
  • شناسه : 27591
  • ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۷
  • 181 بازدید
  • ارسال توسط :
فرماندار از وضعیت نابسامان میدان تره بار گناباد انتقاد کرد
فرماندار از وضعیت نابسامان میدان تره بار گناباد انتقاد کرد

فرماندار از وضعیت نابسامان میدان تره بار گناباد انتقاد کرد

گناباد- آبرومند: فرماندار با انتقاد از وضعیت نابسامان بهداشتی میدان میوه و تره بار این شهرستان گفت: اگر مسوولان ذیربط این مشکلات را حل نکنند از طریق دستگاه قضایی به این مساله رسیدگی می شود.   به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حامد قربانی روز سه شنبه در کارگروه بهداشت و سلامت […]

گناباد- آبرومند: فرماندار با انتقاد از وضعیت نابسامان بهداشتی میدان میوه و تره بار این شهرستان گفت: اگر مسوولان ذیربط این مشکلات را حل نکنند از طریق دستگاه قضایی به این مساله رسیدگی می شود.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حامد قربانی روز سه شنبه در کارگروه بهداشت و سلامت غذایی گناباد افزود: این قابل قبول نیست که در فرآیند عرضه میوه در میدان میوه و تره بار که با سلامت مردم در ارتباط مستقیم است حداقل های بهداشتی رعایت نشود و باید در اسرع وقت نسبت به ساماندهی و رفع مشکلات بهداشتی این میدان اقدام کرد.

وی همچنین با اشاره به مشکلات جمعه بازار گناباد ادامه داد: در شرایطی که به ۲۰۰ غرفه در این بازار مجوز داده شده است ولی ۳۰۰ غرفه در آن فعال است که این مساله نظارت و بازرسی را با مشکلاتی مواجه کرده است و به همان میزان صدور مجوز باید اجازه فعالیت داد و بازرسان هم باید به صورت مستمر و ثابت بر عرضه کالاها از نظر بهداشتی و جلوگیری از گران فروشی نظارت بیشتری داشته باشند.

فرماندار گناباد با اشاره به نارضایتی شهروندان گناباد از وجود سگ‌های ولگرد و حیوانات موذی در این شهرستان خواستار توجه بیشتر مسئؤلان مرتبط و حل این معضل شد.

قربانی افزود: مخزن ۱۰ هزار مترمکعبی برای ذخیره آب شرب بهداشتی این شهرستان با پیشرفت ۶۰ درصدی و هزینه ۵۰ میلیارد ریالی در حال ساخت است و با بهره برداری از آن مشکل تأمین آب در این منطقه تا حد زیادی کاهش می‌یابد.

شهرستان ۹۰ هزار نفری گناباد در فاصله ۲۸۷ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*