۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1950
  • ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۲
  • 180 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار دماوندسرانه ‌های گذشته حوزه سلامت موجب نگرانی بود

دماوند – رامین نیوز: فرماندار شهرستان دماوند گفت: سرانه‌ های گذشته حوزه سلامت موجب نگرانی بود؛ زیرا بسیاری از خانواده‌ ها توان زندگی خود را برای رفع بیماری هزینه می‏‌کردند. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- ناصر محمودی ‌فرد در آیین معارفه رئیس جدید اداره بهزیستی شهرستان دماوند در جمع کارکنان اداره بهزیستی و مددکاران این […]

دماوند – رامین نیوز: فرماندار شهرستان دماوند گفت: سرانه‌ های گذشته حوزه سلامت موجب نگرانی بود؛ زیرا بسیاری از خانواده‌ ها توان زندگی خود را برای رفع بیماری هزینه می‏‌کردند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- ناصر محمودی ‌فرد در آیین معارفه رئیس جدید اداره بهزیستی شهرستان دماوند در جمع کارکنان اداره بهزیستی و مددکاران این شهرستان اظهار کرد: حضرت علی (ع) دارای شخصیتی هستند که شیعه به ایشان افتخار می‌کنند.

وی اضافه کرد: حضرت امیرالمؤمنین(ع) از جایگاه ویژه‏‌ای در حوزه ‌های مختلف برخوردار بودند.

محمودی ‌فرد با بیان اینکه حضرت علی(ع) در حمایت از بخش آسیب ‌پذیر جامعه و رعایت عدالت تأثیر گذار بودند، افزود: خدمت به جامعه به ویژه خدمت به خانواده ‏‌های زیر پوشش و محروم اقتصادی مهم و ارزشمند است.

فرماندار شهرستان دماوند اضافه کرد: ادارات و سازمان‌ هایی وجود دارد که در این زمینه فعالیت می ‏‌کنند؛ اما کسانی هستند که در حوزه‌ های اداری نیستند و خیرانی وجود دارند که به محرومان و مستضعفان بدون هیچ چشم‌‏ داشتی کمک می‌‏ کنند.

این مسئول با قدردانی از خیران این عرصه تصریح کرد: نخستین سالی است که دولت در بودجه خود در بخش سلامت سیاست‏‌ گذاری کرده است.

وی ادامه داد: این امر از اقدامات خوبی است که دولت در بخش یارانه ‏‌ها انجام داده و بخشی از یارانه را به حوزه سلامت هدایت کرده است.

فرماندار شهرستان دماوند خاطر نشان کرد: سیاست ‏‌گذاری در حوزه سلامت از کارهای مهم و زیربنایی است.

نماینده عالی دولت در شهرستان دماوند با بیان اینکه اجرای سیاست سلامت از اقدامات تأثیر گذار است، افزود: باید در این زمینه کارشناسی و اطلاع ‏‌رسانی صورت گیرد تا مردم نیز در جریان قرار بگیرند و در راستای اجرای این طرح نتیجه‌ حاصل شود.

وی با بیان اینکه همه مردم به ویژه محرومان اقتصادی از این طرح بهره‌ مند می‌ شوند، اظهار داشت: با این طرح حقوق بیماران و کسانی که در این زمینه مرتبط هستند، ارزشمند
می‏‌ شود.

 این مسئول تاکید کرد: این امر از اقدامات مؤثر و اساسی است که در اجرای مرحله دوم هدفمندسازی یارانه‌ها شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه سرانه‌ های گذشته در حوزه سلامت موجب نگرانی بود، اظهار کرد: بسیاری از خانواده‌ ها توان زندگی خود را برای رفع بیماری هزینه می‏‌ کردند.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: این اقدامات به موقع سبب شد که مردم در این بخش نگرانی نداشته باشند و بتوانند به راحتی از این امکانات خوب که در کشور در حال اجراست، استفاده کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*