۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » دماوند » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 7788
  • ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۳۶
  • 191 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار شهرستان دماوند بر عدم حمایت مسئولان از کاندیدای احتمالی انتخابات مجلس تاکید کرد

دماوند – ابتکار ورامین: فرماندار دماوند ضمن تاکید بر عدم حمایت مسئولان از کاندیدای احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: اواخر امسال شاهد حضور پرشور و حداکثری مردم بر سر صندوق های رای خواهیم بود و مانند ادوار گذشته این مردم هستند که نتیجه انتخابات را مشخص خواهند کرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل […]

دماوند – ابتکار ورامین: فرماندار دماوند ضمن تاکید بر عدم حمایت مسئولان از کاندیدای احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: اواخر امسال شاهد حضور پرشور و حداکثری مردم بر سر صندوق های رای خواهیم بود و مانند ادوار گذشته این مردم هستند که نتیجه انتخابات را مشخص خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری دماوند – ناصر محمودی فرد در اولین جلسه شورای اداری بخش رودهن در سال ۹۴گفت: وقتی مردم احساس کنند که مجریان و ناظران انتخابات در بی طرفی کامل از آراء آن ها حفاظت می کنند شور و نشاط آنان برای حضور در پای صندوق های اخذ رای بیشتر می شود.

فرماندار دماوند افزود: مسوولان دستگاه های دولتی باید مواظب باشند که از امکانات و تجهیزات دولتی برای تبلیغات و یا علیه هیچ فردی استفاده نشود چرا که علاوه بر مسولیت قانونی مسئولیت شرعی هم دارد.

وی در خصوص پروژهای عمرانی سطح شهرستان دماوند گفت: در پی آن هستیم تا تمامی پروژه های نیمه تمام سطح شهرستان در تمامی حوزه ها را به سرانجام برسانیم و در این راستا و تا تکیمل آنها هیچ پروژه جدیدی تعریف نخواهد شد.

محمودی فرد ادامه داد: مسئولان منطقه طبق فرمایشات گهربار مقام معظم رهبری باید همدلی و همزبانی را در دستور کار خود قرار دهند و این موضوع در شهر رودهن بیش از پیش احساس می شود.

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه نبود مدیریت شهری موجب از بین رفتن زمان برای اجرای پروژه های شهری است گفت: امیدواریم اعضای شورای شهر رودهن با همدلی و وحدت، هر چه سریعتر نسبت به انتخاب فردی مجرب و صالح به عنوان شهردار اقدام نمایند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*