۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 3497
  • ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۶
  • 192 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار شهرستان دماوند در بازدید از ستاد فرماندهی نیروی انتظامی از دستگیری چند باند سرقت در این شهرستان خبر داد

دماوند – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان دماوند ضمن بازدید از قسمتهای مختلف ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان همچون مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰، وظیفه عمومی، اداره تشخیص هویت و پشتیبانی و شرکت در جلسه هماهنگی قرارگاه تشدید مبارزه با سرقت از دستگیری چند باند سرقت در چند روز گذشته خبر داد. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – ناصر محمودی […]

دماوند – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان دماوند ضمن بازدید از قسمتهای مختلف ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان همچون مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰، وظیفه عمومی، اداره تشخیص هویت و پشتیبانی و شرکت در جلسه هماهنگی قرارگاه تشدید مبارزه با سرقت از دستگیری چند باند سرقت در چند روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – ناصر محمودی فرد گفت: با توجه به سرقتهایی که در منطقه رخ داد و موجب نارضایتی مردم شد، موضوع در شورای تأمین شهرستان مطرح و تصمیماتی پیرامون برخورد با این موضوع گرفته شد که به موجب آن نیروی انتظامی شهرستان با عملیاتهای مختلفی که داشت توانست چند باند سرقت را شناسایی و نسبت به دستگیری آنان اقدام نماید.

فرماندار شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: یکی از باندهای سرقت کشف شده به  مورد ۷۰سرقت خودرو و ۹۰فقره سرقت لوازم داخل خودرو اعتراف نموده اند، همچنین گروه دیگری از سارقان دستگیر شده به ۱۴ مورد سرقت منازل مسکونی اعتراف کرده اند.

رئیس شورای تأمین شهرستان مسئله امنیت را برای مردم جامعه بسیار مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: زندگی همراه با رفاه و آرامش مردم در گرو تأمین امنیت است و ما وظیفه داریم علی رقم همه مشکلاتی که وجود دارد در تأمین امنیت برای مردم تلاش کنیم.

وی تصریح کرد: با وجود کمبود امکانات و مشکلات دیگر نیروی انتظامی شهرستان تلاش ارزنده ای در زمینه تأمین امنیت نموده به گونه ای که ما روز به روز شاهد برحورد با هرگونه جرم در شهرستان هستیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان دماوند مشکل دیگر در حوزه امنیتی و انتظامی شهرستان را مشکل ترافیکی شهر دماوند دانست و افزود: در تعطیلات پایان هفته با حجم ترافیک سنگین در محور دماوند به فیروزکوه مواجه هستیم که پیش بینی هایی در این زمینه صورت گرفته که این بار ترافیکی مشکلات کمتری برای مردم ایجاد نماید.

فرماندار دماوند در پایان انتظار مردم در مورد تأمین امنیت را انتظاری به حقی دانست و بیان داشت: اگرچه امکانات با وضع مطلوب فاصله دارد اما باید همه تلاش کنیم تا مردم احساس نا امنی نکنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*