۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 9098
  • ۲۳ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۷
  • 132 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار شهرستان دماوند در مراسم افطار ایتام کمیته امداد امام خمینی (ره) شرکت کرد

دماوند – ابتکار ورامین: ناصر محمودی فرد شب گذشته با حضور در جمع ایتام و مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دماوند در مراسم افطاری این نهاد شرکت کرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری دماوند – فرماندار شهرستان دماوند در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات ارزنده مجموعه کمیته امداد امام […]

دماوند – ابتکار ورامین: ناصر محمودی فرد شب گذشته با حضور در جمع ایتام و مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دماوند در مراسم افطاری این نهاد شرکت کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری دماوند – فرماندار شهرستان دماوند در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات ارزنده مجموعه کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان در رسیدگی به امور ایتام و نیازمندان اظهار داشت: این نهاد با عزیزترین قشر جامعه سروکار دارد و در راستای محرومیت‌زدایی از اقشار محروم جامعه تلاش می‌نماید.

وی حمایت از ایتام و خانواده نیازمندان را کاری مقدس ارزیابی و تصریح کرد: اجرای طرح‌های مختلف حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) به‌منظور توانمندسازی این قشر جامعه بسیار ارزشمند است و زمینه را برای رشد استعدادهای این عزیزان فراهم می‌سازد.

گفتنی است در این مراسم ۱۴ پاکت برای رفع نیاز ۱۴مددجو بین مسئولین شهرستان توزیع شد که فرماندار شهرستان دماوند نیز در این امر خداپسندانه شرکت کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*