۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلایدر » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 906
  • ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۳
  • 134 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار شهرستان دماوند شهرستان دماوند آماده پذیرش سرمایه گذار در حوزه گردشگری است

دماوند- رامین نیوز: فرماندار شهرستان دماوند گفت: نگاه شهرستان حمایت از بخش خصوصی و سرمایه گذار در حوزه گردشگری است و در تلاشیم بسترهای لازم را در این زمینه فراهم سازیم. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- ناصر محمودی فرد پیرامون فرصتهای سرمایه گذاری در شهرستان اظهار داشت: اعتقاد ما بر این است که هنوز از […]

دماوند- رامین نیوز: فرماندار شهرستان دماوند گفت: نگاه شهرستان حمایت از بخش خصوصی و سرمایه گذار در حوزه گردشگری است و در تلاشیم بسترهای لازم را در این زمینه فراهم سازیم.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- ناصر محمودی فرد پیرامون فرصتهای سرمایه گذاری در شهرستان اظهار داشت: اعتقاد ما بر این است که هنوز از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در شهرستان مخصوصاً در حوزه گردشگری به صورت مطلوب استفاده نشده است.

وی افزود: واقعیت این است که در شهرستان دماوند محیط بسیار خوبی در شهرها و روستاها به لحاظ گردشگری وجود دارد که می توان گفت نمونه ای از همه جاذبه های گردشگری را شامل می شود.

فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به محدودیت شعاع ۱۲۰ کیلومتری از پایتخت تصریح کرد: به سبب این محدودیت در شهرستان دماوند حوزه صنعت بخش ضعیفی است، پس تنها راه توسعه و پیشرفت شهرستان سرمایه گذاری در صنعت گردشگری و توسعه این بخش است.

محمودی فرد به شکل گیری اولین جلسه کارگروه گردشگری و توسعه استان با حضور معاون استاندار تهران و مدیران کل دستگاه های اجرایی مربوط در شهرستان دماوند اشاره کرد و بیان داشت: این کارگروه به منظور شناخت و پیش بینی طرح ها و اجرایی شدن طرح های گردشگری در شهرستان شکل گرفت و مصوبات خوبی در حمایت از بخش گردشگری و توسعه آن داشت.

وی به نگاه دولت به جذب سرمایه گذار و حمایت از بخش خصوصی اشاره کرد و افزود: در حالی که کشور ما مورد تحریم های ناجوانمردانه قرار دارد و مشکلات اقتصادی در کشور وجود دارد، جذب سرمایه گذاران در حوزه های مختلف امری اجتناب ناپذیر است.

فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: بر اساس اصل ۴۴ قانون اساسی نگاه دولت این است که از سرمایه گذاران به عنوان یک فرصت نگاه کند و کسانی که علاقه مند هستند و توانایی دارند در حوزه سرمایه گذاری ورود نمایند با حمایت ویژه دولت و در استان تهران با دستورات اکید استاندار محترم مواجه خواهند شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان اعلام داشت: نگاه دولت، نگاه بستر سازی است. به همین سبب و به منظور اجرای اهداف دولت در شهرستان دماوند این آمادگی وجود دارد تا با سرعت به درخواستهای سرمایه گذاران رسیدگی شود و آنان مورد حمایت شهرستان خواهند بود و از منابع مالی که در این زمینه پبش بینی شده نیز می توانند استفاده نمایند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*