۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 1706
  • ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۹
  • 86 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار شهرستان ری معلمان اصلی ترین عنصر توسعه و پیشرفت کشورها هستند

شهرری – رامین نیوز: معاون استاندار تهران افزود: امروزه بر همه آشکار است که معلمان  اصلی ترین عنصر توسعه و پیشرفت کشورها هستند. به گزارش خبرنگار رامین نیوز: هدایت الله جمالی پور در همایش اندیشه مطهر و سی امین یادواره بزرگداشت مقام استاد شهید مرتضی مطهری در فرهنگسرای ولا تصریح کرد: تمام کشورهای که مرزهای  […]

شهرری – رامین نیوز: معاون استاندار تهران افزود: امروزه بر همه آشکار است که معلمان  اصلی ترین عنصر توسعه و پیشرفت کشورها هستند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز: هدایت الله جمالی پور در همایش اندیشه مطهر و سی امین یادواره بزرگداشت مقام استاد شهید مرتضی مطهری در فرهنگسرای ولا تصریح کرد: تمام کشورهای که مرزهای  صنعتی شدن را طی کرده اند از زیرساخت های آموزشی موفق و پویا  برخوردار بودند.

فرماندار ویژه شهرستان ری تأکید کرد: هر چقدر معلمین عزیز به کارشان اهمیت دهند و در جهت شکوفایی استعدادهای دانش آموزان تلاش کنند.سرعت پیشرفت و توسعه کشور را چندین برابر افزایش خواهند داد.

وی با تأکید بر اینکه نظام آموزش وپرورش زیر بنای  اصلی رشد و توسعه کشورها است تصریح کرد: اگر نظام آموزش و پرورش بر مبنای نیازهای اساسی کشور شکل بگیرد قطعاً این نظام کارآفرین خواهد شد وآنگاه می توان امید داشت پیشرفت و توسعه ی کشور محقق خواهد شد.

جمالی پور گفت: باید معلمین عزیز قدر مقام و جایگاه معنوی خود را بدانند چون همه سرمایه های انسانی کشور مدیون زحمات آنها هستند و سهم اصلی در توسعه و پیشرفت کشور مربوط به معلمین است.

فرماندار ویژه شهرستان ری افزود: همه معلمین ما دل در گرو توسعه و پیشرفت کشور دارند لذا با همه کمی ها و کاستی ها همواره تلاش می کنند تا با اندوخته های خود دانش آموزان را که سرمایه های اصلی و آینده ساز کشور هستند به نحو صحیح و اصولی هدایت و تربیت کنند تا کشور ما نیز مسیر توسعه و پیشرفت را شتابان طی کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*