۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلایدر » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 729
  • ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۸:۲۴
  • 138 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار شهریار یکی از سیاست های دولت این است که در کارها از همه سلایق سیاسی استفاده گردد

شهریار- رامین  نیوز: جلسه گروه مشاوران فرماندار شهریار با حضور همت اله  هادی زاده  فرماندار برگزار شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- هادی زاده در این جلسه با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید از همه نیروها با تمام سلایق استفاده می کند، گفت: کشور ما افراد بزرگ می خواهد تا با تکیه بر […]

شهریار- رامین  نیوز: جلسه گروه مشاوران فرماندار شهریار با حضور همت اله  هادی زاده  فرماندار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- هادی زاده در این جلسه با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید از همه نیروها با تمام سلایق استفاده می کند، گفت: کشور ما افراد بزرگ می خواهد تا با تکیه بر توانمندی و تجربه های گرانبهای خود برای حل مشکلات تلاش کنند. البته از جوانان هم نباید غافل بود و باید با پرورش نیروهای جوان در کنار مدیران با تجربه آینده کشور را به آنها سپرد.

فرماندار شهریار اظهار داشت: برای حل مشکلات در کشور ما باید همه کمک کنیم و این نیازمند یک عزم ملی است.

وی ادامه داد: شهرستان شهریار جمعیتی بالغ بر ۷۰۰ هزار نفر دارد و از هفت شهر تشکیل گردیده که در آن ۵ نماز جمعه برقرار است و مردم این شهرها از وجود ائمه جمعه بهره مند هستند.

هادی زاده افزود: این شهرستان ۸۵۰ کارخانه کوچک و بزرگ، حدود ۸۰۰ واحد دامداری، ۲۰ هزار هکتار باغ، ۱۳۰ هزار دانش آموز و ۱۲ هزار دانشجو دارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار گفت: در این شهرستان مشکلاتی همچون حمل و نقل، آب، نبود مترو، ترافیک، کمبود اعتبارات استانی وجود دارد.

این مسئول اضافه کرد: از زمان حضورم به عنوان فرماندار شهرستان حدود ۱۳۰ پروژه را از نزدیک بازدید کرده ام و همچنین حدود ۱۳۰ جلسه تخصصی را با حضور کارشناسان مختلف برای بررسی مشکلات شهرستان و طرح برنامه برای حل آنها تشکیل داده ام.

فرماندار شهریار اذعان داشت: ما از وجود مدیرانی که توانمندی لازم، پایبندی به قانون، تبعیت از منویات مقام معظم رهبری را در دستور کار خود دارند، استفاده خواهیم کرد و افراد شایسته را در کارهای اجرایی این شهرستان حمایت می کنیم.

هادی زاده با اشاره به اینکه یکی از سیاست های دولت در بخش اقتصادی حمایت از سرمایه گذاران است، گفت: ما در شهرستان شهریار از تمام افرادی که در زمینه های مختلف اقتصادی مایل به سرمایه گذاری باشند، حمایت خواهیم کرد.

نماینده عالی دولت در این شهرستان یکی از مشکلات شهریار را ترافیک سنگین در این منطقه دانست و گفت: بایستی با یک برنامه دقیق و طرح های کارشناسی مشکل ترافیک را در شهرستان شهریار که باعث ایجاد سختی در تردد وسایل نقلیه گردیده است را حل نماییم.

وی ادامه داد: یکی از سیاست های دولت این است که در کارها از همه سلایق سیاسی استفاده گردد و با یک نگاه عادلانه شرایط برای فعالیت همه فراهم باشد چرا که دوران افراط و تفریط دیگر گذشته است.

فرماندارشهریار  افزود: پسندیده نیست اگر فردی از نظر سیاسی با ما هم نظر نبود او را کنار بزنیم و باید از همه نیروهایی که علاقه مند به نظام هستند و بر قانون تاکید دارند استفاده شود.

هادی زاده در پایان خاطرنشان کرد: مشاوران فرماندار  باید با تشکیل کارگروه ها وبا حضور افراد صاحب نظر برنامه های دقیقی برای رفع مشکلات شهرستان شهریار  تهیه نمایند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*