۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » فيروزكوه
  • شناسه : 4273
  • ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۳
  • 278 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار فیروزکوه: احترام به خانواده شهدا، احترام به همه ارزشهاست

فیروزکوه-ابتکارآنلاین: ‘ابوالقاسم مهری’ در دیدار با برخی خانواده های شهدای سادات شهرستان فیروزکوه اظهارکرد: سادات چون منتسب به اهل بیت(ع) هستند ادای احترام و ارج نهادن به آنان وظیفه ای همیشگی است. وی با بیان اینکه احترام به خانواده شهدا، احترام به همه ارزشهاست، افزود: شهدا با درک مناسب از شرایط زمانه، مرز حق و باطل […]

فیروزکوه-ابتکارآنلاین: ‘ابوالقاسم مهری’ در دیدار با برخی خانواده های شهدای سادات شهرستان فیروزکوه اظهارکرد: سادات چون منتسب به اهل بیت(ع) هستند ادای احترام و ارج نهادن به آنان وظیفه ای همیشگی است.

وی با بیان اینکه احترام به خانواده شهدا، احترام به همه ارزشهاست، افزود: شهدا با درک مناسب از شرایط زمانه، مرز حق و باطل را تشخیص دادند و در دفاع از حق، ارزش های اسلامی و ولایت وظیفه خود را به نحو احسنت به انجام رسانیده اند.

مهری با بیان اینکه شهدا با ایثار و فداکاری خود امنیت، آرامش، اقتدار، عزت و پیشرفت را برای کشور به ارمغان آورده اند، گفت: در شرایط کنونی همه باید با درک موقعیت و شرایط، مرز حق و باطل را تشخیص داده، به ماهیت دشمنان پی ببریم و به تاسی از شهدا وظیفه و تکلیف خویش را به انجام رسانیم.

وی ادامه داد: به فرموده مقام معظم رهبری ‘ما باید به شهدا و خانواده های گرانقدر آنان افتخار کنیم، چرا که دشمنی های بدخواهان نظام کماکان ادامه دارد و دشمنان می خواهند این افتخار را از ما بگیرند’.

نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه تصریح کرد: شهدا و خانواده های معزز آنان بر گردن آحاد جامعه اسلامی حق دارند و همه مسؤولان باید در خدمت رسانی به آنان تلاش کنند.

در این دیدارها فرماندار به همراه به امام جمعه و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان به سرکشی از مادر شهید ‘سیدنقی حسینی’، والدین شهید ‘سیدضیاء کیا’، مادر شهید ‘محمدتقی لاسمی’ (با نام سیده جواهر حسینی هرانده) و جانباز ‘سیدرمضان موسوی’ جانباز ۳۰ درصد شیمیایی رفتند.

شهیدان حسینی، کیا و لاسمی به ترتیب در تاریخ های ۲۸ خرداد سال ۶۶، ۱۴ بهمن ماه سال ۶۵ و ۲۰ مردادماه سال ۶۵ در مناطق عملیاتی دهلران، غرب بانه و میمک به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

همچنین جانباز موسوی در تاریخ ۲۵ بهمن ماه سال ۶۴ در عملیات والفجر۸ در منطقه عملیاتی فاو شیمیایی شد.

روح همه شهاد شاد و راهشان همیشه نورانی و پررهرو باد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*