۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی » فيروزكوه
  • شناسه : 2872
  • ۰۴ تیر ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۱
  • 186 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار فیروزکوه خواستار شد: لزوم توجه دستگاه‏های فرهنگی به تبلیغات اسلامی

فیروزکوه- خبرنگار رامین نیوز: فرماندار فیروزکوه گفت: دستگاه‏های فرهنگی تبلیغات اسلامی را بیشتر مورد توجه قرار دهند.   به گزارش خبرگزاری فارس از فیروزکوه، ابوالقاسم مهری صبح امروز در جمع شماری از مسئولان شهرستان فیروزکوه بیان کرد: باید بازنگری شود که فعالیت‏های انجام شده در حوزه‏های اجرایی، اجتماعی، فرهنگی و … تا چه سطوحی تبلیغات و اطلاع‏رسانی […]

فیروزکوه- خبرنگار رامین نیوز: فرماندار فیروزکوه گفت: دستگاه‏های فرهنگی تبلیغات اسلامی را بیشتر مورد توجه قرار دهند.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از فیروزکوه، ابوالقاسم مهری صبح امروز در جمع شماری از مسئولان شهرستان فیروزکوه بیان کرد: باید بازنگری شود که فعالیت‏های انجام شده در حوزه‏های اجرایی، اجتماعی، فرهنگی و … تا چه سطوحی تبلیغات و اطلاع‏رسانی می‏شود.

 

وی با بیان اینکه این فعالیت‏ها باید از منظر انقلاب و مردم ارزیابی شود، اضافه کرد: اطلاع‏رسانی و آگاهی از فعالیت‏های واقعی مجریان و فعالیت‏های صورت گرفته توسط دستگاه‏های مربوطه از اقدامات ضروری در کشور است.

 

فرماندار فیروزکوه ادامه داد: تبلیغات اسلامی به عنوان یک امر ضروری در دوران دفاع مقدس و بعد از آن در دوران سازندگی نجات‏گر جامعه بوده است.

 

مهری با بیان اینکه تبلیغات اسلامی معرف فعالیت‏های صورت گرفته در کشور و دولت است، افزود: تبلیغات یک امر ضروری است.

 

فرماندار فیروزکوه تصریح کرد: همه دستگاه‏ها به ویژه دستگاه‏های فرهنگی که متولیان اصلی امر تبلیغات و اطلاع‏رسانی هستند باید به این موضوع توجه کنند و امر تبلیغات اسلامی را بیشتر مورد توجه قرار دهند.

 

مهری گفت: امر تبلیغات و اطلاع‏رسانی اسلامی باید توسط دست‏اندرکاران و دستگاه‏ها برای عموم جامعه مورد تاکید و اهمیت قرار بگیرد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*