۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 2809
  • ۰۱ تیر ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۲
  • 245 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار فیروزکوه: ولایتمداری سرلوحه برنامه های دولت تدبیر و امید است

دماوند- خبرنگار رامین نیوز: فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: ولایتمداری سرلوحه برنامه ها و کارهای دولت تدبیر و امید بوده و هست و امروز همگان شاهد تبلور آن در تمامی سطوح جامعه هستند. ˈابوالقاسم مهریˈ در همایش بزرگ ˈتدبیر و امیدˈ در محل حسینیه ˈقمر بنی هاشم(ع)ˈ فیروزکوه در جمع اهالی این شهر اظهارکرد: حماسه سیاسی […]

دماوند- خبرنگار رامین نیوز: فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: ولایتمداری سرلوحه برنامه ها و کارهای دولت تدبیر و امید بوده و هست و امروز همگان شاهد تبلور آن در تمامی سطوح جامعه هستند.

ˈابوالقاسم مهریˈ در همایش بزرگ ˈتدبیر و امیدˈ در محل حسینیه ˈقمر بنی هاشم(ع)ˈ فیروزکوه در جمع اهالی این شهر اظهارکرد: حماسه سیاسی ۲۴ خرداد سال ۹۲ بر اساس وفاق ملی و عمومی برخاسته از آرای قاطبه مردم اتفاق افتاد.

وی گفت: دولت یازدهم از زمان روی کار آمدن، بر اساس الگوی عملی حکومت اسلامی کار را آغاز و از ظرفیت های نیروهای کارکشته و کارآمد در تمامی سطوح داخلی و بین المللی استفاده کرد.

مهری افزود: ولایتمداری سرلوحه برنامه ها و کارهای دولت تدبیر و امید بوده و هست و امروز همگان شاهد تبلور آن در تمامی سطوح جامعه هستند.

وی تصریح کرد: اخلاق مداری، قانونمداری، حفظ شعائر اسلامی، راستگویی در کارکردها، اطلاع رسانی به موقع، فاصله نداشتن با مردم، احترام متقابل و پاسخگو بودن به مطالبات عمومی جامعه از جمله ویژگی های دولت یازدهم است.

فرماندار شهرستان فیروزکوه ادامه داد: نخستین هدیه این دولت آرامش سیاسی و کمر همت بستن برای امور اجرایی کشور بوده است.

وی خاطرنشان کرد: این دولت توانست وفاق عمومی و همدلی را در کشور حاکم کرده و از تفرقه و گروه گرایی جلوگیری کند.

مهری با اشاره به برگزاری سه انتخابات همزمان در روز ۲۴ خرداد سال گذشته در شهرستان فیروزکوه، بیان کرد: در مجموع ۲۹ هزار و ۶۲۴ نفر از واجدان شرایط در ۷۱ شعبه اخذ رأی در ۲ شهر و ۵۵ روستا حضور داشتند و مشارکتی بیش از ۹۸ درصدی به منصه ظهور رسید.

وی همچنین با اشاره به فرا رسیدن سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران، گفت: آن شهید بزرگوار شخصیتی بود که نشان داد علم و تزکیه می توانند در کنار هم باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه در خاتمه با اشاره به فرا رسیدن روز تبلیغات اسلامی، تصریح کرد: تبلیغ بحق خدمات صورت گرفته لازم است و به فرموده رهبری ˈآنچه انجام می شود باید هنرمندانه به سمع و نظر مردم برسدˈ. 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*