۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1237
  • ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۵
  • 105 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار قرچک برنامه ملاقات مردمی نماد مردم سالاری دینی است

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک در دیدار چهره به چهره با مردم این منطقه گفت: برنامه ملاقات مردمی نماد مردم سالاری دینی است که به واسطه آن فاصله بین دولت و مردم کاهش می یابد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی طبق روال هفتگی برنامه ملاقات مردمی، دیدار چهره به چهره با […]

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک در دیدار چهره به چهره با مردم این منطقه گفت: برنامه ملاقات مردمی نماد مردم سالاری دینی است که به واسطه آن فاصله بین دولت و مردم کاهش می یابد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی طبق روال هفتگی برنامه ملاقات مردمی، دیدار چهره به چهره با مردم شهرستان برگزار کرد.

در این دیدار که با حضور جمعی از مردم قرچک برگزار شد، شهروندان مسائل و مشکلات خود را ابراز داشته و فرماندار قرچک نیز دستورات لازم را برای رسیدگی به مطالبات آنها صادر کرد.

 در این ملاقات فرماندار ضمن بررسی مشکلات مردم راهکارهای قانونی را ارائه و موارد را پس از بررسی و کارشناسی برای رسیدگی و اقدام لازم به مراجع ذیربط ارجاع داد.

صادقی در حاشیه این دیدارها بیان داشت: شنیدن مشکلات مردم و حل آنها برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص خدمت به مردم و حل مشکلات آنان گفت: ‌اساس همین رویکرد ملاقات‌های مردمی به صورت چهره به چهره در دستور کار مجموعه فرمانداری قرار گرفته است و به صورت هفتگی برگزار می شود.

وی بیان داشت: رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم از اولویت های کاری مجموعه فرمانداری و دیگر ادارات است که باید بطور جدی در دستور کار مسئولان قرار گیرد.

ملاقات مردمی - قرچک1

صادقی خاطر نشان کرد: برنامه ملاقات مردمی نماد مردم سالاری دینی است که به واسطه آن  فاصله بین دولت و مردم کاهش میابد و دولتمردان باید ارتباط بی واسطه خود را با مردم حفظ کنند.

فرماندار قرچک در جلسه ملاقات مردمی این هفته با ۵۰ نفر از شهروندان قرچکی دیدار و مشکلات آنان را بررسی نمود.

گفتنی است جلسه هفتگی ملاقات مردمی فرماندار قرچک روزهای یکشنبه در محل فرمانداری برگزار می‌شود و مردم  می‌توانند برای ملاقات با تلفن ارتباط مردمی به شماره تلفن۲۱- ۳۶۱۵۱۵۱۷ واحد روابط عمومی تماس بگیرند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*