۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 499
  • ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۴۰
  • 288 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار قرچک بیان کرد ورزش قرچک در سطح کشور و جهان خوش درخشیده است

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک ورزش را از مهمترین نیازهای بشری عنوان و به رتبه های بدست آمده از سوی ورزشکاران قرچک اشاره کرد و اظهار داشت: ورزشکاران قرچکی در  سطح کشور و جهان خوش درخشیده اند و با تلاش خود نام این منطقه را بر سر زبانها انداخته اند. به گزارش خبرنگار […]

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک ورزش را از مهمترین نیازهای بشری عنوان و به رتبه های بدست آمده از سوی ورزشکاران قرچک اشاره کرد و اظهار داشت: ورزشکاران قرچکی در  سطح کشور و جهان خوش درخشیده اند و با تلاش خود نام این منطقه را بر سر زبانها انداخته اند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در افتتاحیه اولین المپیاد درون استانی دانشگاههای پیام نور استان تهران که با حضور شهریار فرهمند راد معاون آموزش، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور استان تهران، امیرحسین امیرخانی رئیس دانشگاه پیام نور قرچک، رؤسای ادارات ورزش و جوانان و آموزش و پرورش و جمعی از قهرمانان و ورزشکاران در مرکز پیام نور این منطقه برگزار شد، افزود: انسان برای تداوم زندگی نیاز به تحرک و نشاط دارد و ورزش این تحرک را به انسان هدیه کرده و علاوه بر آن روح و بدن را صیقل و پرورش می دهد.

ورزش قرچک- صادقی 1

وی بیان کرد: در این شهرستان ۱۱ هزار ورزشکار سازمان یافته وجود دارد که ۳۵۰ نفر از
آنان قهرمان ورزشی از سطح استانی تا المپیک هستند که باعث افتخار قرچک در میادین ورزشی شده اند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با قدردانی از برگزار کنندگان این المپیاد ورزشی، اظهار امیدواری کرد تا مسابقات خوبی در این شهرستان برگزار شود.

گفتنی است، در پایان این مراسم از سوی فرماندار و مسئولان حاضر،  از قهرمانان کشوری و جهانی شهرستان قرچک تجلیل شد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*