۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 745
  • ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۶
  • 60 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار قرچک تأکید کرد مجموعه فرمانداری باید با تمام ظرفیت برای رشد شهرستان تلاش کند

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: مجموعه فرمانداری باید با تمام قوا و ظرفیت برای رشد و توسعه شهرستان تلاش کند. به گزارش خبرنگار رامین نیوز-  علی صادقی در نشستی صمیمی با کارکنان فرمانداری که به مناسبت فرارسیدن سال نو و گرامیداشت بهار طبیعت برگزار شد، ضمن تبریک پیشاپیش سال جدید به […]

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: مجموعه فرمانداری باید با تمام قوا و ظرفیت برای رشد و توسعه شهرستان تلاش کند.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز-  علی صادقی در نشستی صمیمی با کارکنان فرمانداری که به مناسبت فرارسیدن سال نو و گرامیداشت بهار طبیعت برگزار شد، ضمن تبریک پیشاپیش سال جدید به تمام کارکنان این فرمانداری و مردم شهیدپرور شهرستان قرچک افزود: باید از تمام توان و استعدادهای خود در جهت رشد و توسعه شهرستان استفاده کنیم و با جدیت در پی ارتقای این منطقه از جهات گوناگون باشیم.

جلسه علی صادقی

وی با اشاره به فرمایش امام راحل در عید نوروز سال ۶۴ بیان کرد: امام خمینی(ره) فرمودند “اگر کار برای خدا باشد، پیروزی و شکستش عین پیروزی و اگر کار برای غیر خدا باشد پیروزی، شکستش بیشتر است”. اگر این فرمایش ارزشمند امام(ره) را نصب العین فعالیتهای خود قرار دهیم، خداوند نصرت را بر همه ما نازل می کند و در تمام امور دست ما را خواهد گرفت.

این مسئول ضمن تقدیر از تلاش کارکنان فرمانداری شهرستان قرچک در یک سال اخیر، از آنها خواست با درک صحیح مشکلات مردم در مرتفع کردن آنها نهایت سعی خود را بکار گیرند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک همچنین اظهار امیدواری کرد تا در سال جدید با روحیه ای مضاعف، نیت خالصانه و خدمت صادقانه فعالیت ها آغاز شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*