۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 2252
  • ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۷
  • 93 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار قرچک فتح خرمشهر از نشانه‌های قدرت ایمان مردم ایران بود

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک با تبریک فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: فتح خرمشهر از نشانه‌های قدرت ایمان مردم ایران بود. به گزارش خبرنگار رامین نیوز – علی صادقی با تبریک این روز فرخنده و با اشاره به سخن بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه خرمشهر […]

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک با تبریک فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: فتح خرمشهر از نشانه‌های قدرت ایمان مردم ایران بود.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز – علی صادقی با تبریک این روز فرخنده و با اشاره به سخن بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه خرمشهر را خدا آزاد کرد، گفت: در این سخن امام راحل، نکات و پیام های بسیار مهمی نهفته شده که باید به آن توجه کرد.

وی با بیان اینکه نکوداشت و پاسداشت این روزهای افتخار آفرین و تقدیر از رزمندگانی که در نبرد با دشمن بودند برای ما یک وظیفه است، افزود: پاسداشت از فرهنگ ایثار و شهادت افتخاری برای مسئولان نظام است و کوتاهی در این زمینه خیانت بزرگ و غیرقابل بخشش است.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با اشاره به اینکه فتح خرمشهر از نشانه‌های قدرت ایمان مردم ایران اسلامی اعم از زن و مرد، پیر و جوان بود، اظهار داشت: دشمنان اسلام و انقلاب بنا دارند اعتقادات، ارزش‌های اسلامی و فرهنگ ایثار و شهادت را از مردم متدین ایران اسلامی بگیرند اما مطمئن باشند که این ملت راه خود را پیدا کرده و دشمنان مثل همیشه شکست می خورند.

صادقی با بیان اینکه آزادسازی خرمشهر در روز سوم خرداد ۱۳۶۱ پس از ۵۷۸ روز اشغال با نام عملیات بیت‌المقدس و بعنوان مهم‌ترین دوره جنگ ایران و عراق توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام گرفت، افزود: این یک سند افتخار و بزرگ در تاریخ این مرز و بوم و حتی کشورهای جهان است و همیشه در یادها باقی می ماند، آزادسازی خرمشهر از لحاظ نظامی و عظمت ایثار و رشادت رزمندگان اسلام، نقطه عطفی در تاریخ جنگ ایران و عراق شناخته می‌شود.

وی در پایان بیان داشت: این روز فرخنده توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز مقاومت، ایثار و پیروزی نامگذاری شده که این افتخار باید نسل به نسل به آیندگان منتقل شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*