۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلایدر » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 27185
  • ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۹
  • 310 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار ورامین مسئولینی که در پروژه مترو تخصصی ندارند از اظهار نظر پرهیز و باعث توقف پروژه نشونند

ورامین – خبرنگار ابتکار: اعضای هئیت تحریریه سرپرستی روزنامه ابتکار در جنوب و شرق استان تهران در دیداری با محسن خوانساری، فرماندار شهرستان ورامین با وی به گفتگو پرداختند. محسن خوانساری در این جلسه اظهار داشت: یکی از برنامه هایی که در شهرستان خواهیم داشت، تعامل با تمام گروه های سیاسی در شهرستان خواهد بود […]

ورامین – خبرنگار ابتکار: اعضای هئیت تحریریه سرپرستی روزنامه ابتکار در جنوب و شرق استان تهران در دیداری با محسن خوانساری، فرماندار شهرستان ورامین با وی به گفتگو پرداختند.

محسن خوانساری در این جلسه اظهار داشت: یکی از برنامه هایی که در شهرستان خواهیم داشت، تعامل با تمام گروه های سیاسی در شهرستان خواهد بود و همچنین طرحی با عنوان نخبگان فرهنگی ورامین را در نظر داریم و امیدواریم بتوانیم از نظرات آنها نیز برای اصلاح نارسایی های فرهنگی شهرستان بهره ببریم.

SONY DSC

فرماندار ورامین در توضیح بخشی از سوابق خود به خبرنگاران ابتکار گفت: من از قبل انقلاب در فعالیت های مبارزه با رژیم شاه همیشه حضور داشتم و پیگیر این مسائل بودم و پس از پیروزی انقلاب، در اوایل انقلاب پس از تشکیل عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان افسران جوان به ارتش رفتیم و من نیز به عنوان رئیس عقیدتی سیاسی در پادگان مرکزی قم انتخاب شدم. بنده پس از مدتی به وزارت خارجه رفتم و بعنوان دیپلمات مشغول به فعالیت شدم. بنده همچنین در سوابق کاری خود مسئولیت در وزارت کشور، فرماندار لاهیجان و مشاور وزیر پست و تلگراف، مدیرکل بازرسی وزارت پست و تلگراف، مسئول گزینش وزارت پست و تلگراف، مشاور معاون وزیر آموزش و پرورش، مدیر فرهنگی سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران و …. را در رزومه خود دارم.

وی در رابطه با نقش مطبوعات در جامعه بیان داشت: مطبوعات منعکس کننده نظرات مردم به مسئولین و مسئولین به مردم می باشند و مسئولان هم باید نسبت به مطبوعات نقدپذیر باشند و همچنین مطبوعات هم باید ابتدا در مواردی که نقد دارند در رابطه با آن موضوع اطلاعات دقیقی کسب کرده باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان ورامین در مورد فرمانداری ویژه این شهرستان گفت: فرمانداری ویژه از دولت قبل مطرح بود ولی متوقف شد. ما نیز در جلسه ای که با حضور نماینده شهرستان و امام جمعه ورامین با معاون اول رئیس جمهور آقای جهانگیری داشتیم، با دستور ایشان مقرر شد این بحث در وزارت کشور به جریان بیفتد و امید است هرچه زودتر به نتیجه برسد.

خوانساری تصریح کرد: بحث پروژه مترو ورامین از برنامه های اصلی ما است و با توجه به اینکه این پروژه زمان زیادی از آن گذشته، بنده از زمان حضور به عنوان فرماندار پیگیر شدم تا مشکلات حل شود و در جلسه ای با مسئولین چه مترو چه مدیران شهری داشته‌ام، به این تأکید کرده ام که این پروژه با توجه به ملی بودن آن باید هر چه سریعتر عملیاتی شود.

فرماندار ورامین عنوان داشت: در بحث پروژه مترو از مسئولین که در این زمینه تخصصی ندارند درخواست می کنم تا از اظهار نظر پرهیز کنند و باعث توقف پروژه نشونند و این امر را به متخصصان واگذار کنند تا پیگیری شود و اجرای پروژه به جریان افتد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*